Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bobber chopper için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşımla beraber aynı tarz bir bobber chopper düşünüyoruz
    http://www.youtube.com/watch?v=EYYfY3v6tZw
    İstediğimiz tarz tam olarak budur size sormak istediğim şey ise bir bobber için en iyi motor hangisidir
    yani bobberı yaparken kullanacağım motor ne olmalıdır pek bilgim yok bu konuda ama çok istediğimiz açık
    ve fiyat aralığınıda sormadan geçemeyeceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    Yamaha xs650 Türkiye'de yok. Başka alternatifler denemelisiniz fakat siz bu konuyu açmasaydınız ben açacaktım. Bütçeniz ne kadar ? Benim araştırdıklarımdan yola çıkarak anladığım bobber chopper işi epey para gerektiren bi iş. Tabi bu kullanılan motora göre değişir ama ortaya iyi bişey çıkabilmesi için motor seçimi de iyi olmalı.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Keeway supershadow 250 lere bakın derim.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Suzuki savage de olabiliR.

Suzuki savage çok iyi bir seçim olur.Kullanıcısı olarak Honda rebel'de öneriririm. 450cc olanı bulursan tadından yenmez...

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-2004-model-temiz-en-500-134149444/detay/

motorumu satıyorum istersen bi bak.

mikail_6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C4
    yamaha viragolar uygun görünüyor bence. bobber tarzını pek sevmediğimden hangi marka/model daha kolay uyarlanır bir kritik yapmadım fakat Honda Shadow Aero'dan yapan bile var. tabii masrafı da düşük tutmak için en uygununu bulmak TR koşullarında şart. Suzuki Savage, Intruder, Yamaha Virago, Yamaha XVS250 (Dragstar 250), Kymco'lar uygun olabilir diye düşünüyorum.

Olur da girişirseniz, yaparsanız görmeyi, işleyişi izlemeyi çok isterim. Şimdiden gönlünüzdeki makineyi inşa etmeniz dileğiyle...

Motosikleti
    Jawa 250cc 74'
    Bende şu an jawa 250 74' var. Aslında motora saygı duyup orjınalıne uygun tasarlamayı düşünüyordum ama şu an bobber arastırmaya başladım ve kesınlıkle herkese tavsiye ederim bobber ıcın benzın deposundan şaseıne kadar cok uygun bır motor jawa. Şase ile cok oynamaya gerek yok sadece akü sistemini degistirmek gerek ayrıca gereksız bır cok parcayı satabilirsiniz bu da maddi acidan az da olsa elinizi rahatlatabilir. camurlukları at gıdon lastık sele degıstr al sana bobber

Motosikleti
    honda vt 750
    Al bir shadow evir çevir istediğin şekle sok internette bir çok örneği var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)