Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Niye piyasada 0,japon cruiser yok?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar motor almaya karar verdim,tarzımı da belirledim "cruiser".SS modellere veya naked veya başka tarzlara bakıyorsunuz Yamaha,Honda vs hep üretiyor.Ama cruiser alacağım başlangıç olacak 150 olmasın çok güçsüz kalır 250 olsun,bütçem de ona yetiyor diyorum elimde 2 tane 0 km motor seçeneği var biri gv 250,diğeri Regal Raptor Spyder 250.Başka doğru dürüst seçenek yok.0 km almak zorundamısın demeyin evet ilk motorumun kontağını ben çevireyim istiyorum.Yamaha'ya mail attım geri döndüler,Avrupa bölgesine 250'lik cruiser getirmiyorlarmış.Şimdi ben biri kaliteli Çinli,diğeri Güney Koreli ama Kanuni gibi bir marka adı altında piyasaya sürülen bir motoru mu almak zorundayım?Bana bu 2 motora gerçekten alternatif 0 motor söylermisiniz?Veya 2013'te bir duyumunuz var mı,250'lik cruiser gelecek mi?(Japon)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olsa bile fiyatı en az 12 bin tl civarı olacağını için getirmiyolardır Regal raptor güzeldir özellikle daytona

Çağrı-91 bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Türkiye gibi ya cazip fiyatın, ya görüntünün, şeklin şemalin piyasayı belirlediği bir ülkede kaybeden sınıftır 250cc cruiser pazarı...

Suzuki kaç sene hem M, hem C Intruder 250 satmaya çalıştı, sanırım elle sayılacak kadar bir sayıyı da geçemediler. Bu şartlar altında hiçbir firma da elini o taşın altına sokmak istemese gerek...
    mterayes26 ve Çağrı-91 bunu beğendiler.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    bence takıntı yapıyorsun... 0 km aksine, bilakis işi öğrenene kadar 2. el alman daha uygun ve mantıklı olacaktır bence...
    bkz: altınelbiseli adam başlangıç motoru
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0
    mterayes26 bunu beğendi.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ülkemizde 250 cc gerçektende sıkıntı. sadece cruiser değil diğer tarzlardada durum böyle. 250 cc getirip satmaya kalkıyorlar, misal 250 cc bir cruiser ile 650 cc bir cruser arasındaki fiyat farkı tercihin 650 cc ye kaymasına sebep oluyor. zaten 250 cc geçiş hacmi olarak görüldüğünden ilk motora okadar para dökmekte çoğu kimsenin işine gelmiyor haklı olarak. bunun sonucundada belki 250 cc ile motor hayatının tamamını sürdürücek, yetinecek insanlarda mahrum kalıyor. durum can sıkıcı oluyor ama bundan ibaret.
    Çağrı-91 ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Peki dostlar veya viper17 dostum,Daytona'nın 250'liği de var sanırım.Spyder mı?(250),Daytona mı?(250)Daytona sanırım yeni çıkmış bir tasarım yanılıyormuyum?Tip olarak hangisi daha hoş duruyor size göre?(Gidip göreceğim ben de yakında)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    http://www.keewayturkiye.com/cruiser250.htm

Şöyle bir model bulmakta mümkün sanırım 0 km cruiser olarak. Caddelerde 250cc lik olarak çok denk geliyorum, hiç fena da durmuyor gibi.
    Çağrı-91 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki dostlar veya viper17 dostum,Daytona'nın 250'liği de var sanırım.Spyder mı?(250),Daytona mı?(250)Daytona sanırım yeni çıkmış bir tasarım yanılıyormuyum?Tip olarak hangisi daha hoş duruyor size göre?(Gidip göreceğim ben de yakında)
    Daytona daha güzel bence Özellikle beyaz olanı
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Çita Sport 125
    Arkadaşıma ait Daytona 350 Sürdüm çok keyifli bir motorsiklet eski bir Regal kullanıcısıyım 2005 Model kartal gidona sahiptim 50.000 km'de kendi hatamdan dolayı şanzumanı indirmiştim...

Daytonayı gerçekten kaliteli üretmişler. 250'sini sürmedim ancak onunda keyifli ve kaliteli olduğuna eminim..

spyder'a gelince grupdaki arkadaşlarda bir çok adet spyder var denedim evet uzun yolda çok keyifli ancak manevra sıfır.. sıfır sıfır.. gerçekten çok kısıtlı bunun dışında güzel motor..

param olsa spyder'mı daytonamı deseler kesinlikle Daytona derim düşünmeden

ülkemize çok kısıtla 250 cc japon ( sıfırına hiç girmiyorum bile ) eskilerden bi tane virago,maruder intruder 250 vs düşünebilirsiniz.. ama hem yaşları fazla hem uzun yıllardır yollardalar parça sıkıntıları olabilir km'si fazla olabiliyor hor kullanılmış olabilir..
    Çağrı-91 bunu beğendi.
    Bilgi Paylaştıkça Büyür..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kendim kullandığım için demiyorum.
    GV250 diğer 250lik japon cruiserlara kıyasla daha güçlü ve daha kalıplı bir motordur.
    250lik sınıfında o rakamları sadece motorun ismine ödüyorsunuz (japonlar için konuşuyorum).
    Eğer teknik özellikleri ve uzunluk genişlik ölçülerini karşılaştırırsan farkı anlarsın zaten.
    Ancak regal raptor için aynı şeyi söyleyemeyecek olsam da, daytona modeli GV250 den çok daha güzel duruyor.
    Çağrı-91 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Daytona ya bizim gv nin motorunu koysak, guzel olurdu valla
    Çağrı-91 bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bu daytona harbiden güzel miş ama silinidir bloğu ile Gidon arasında Çok boşluk var V motor Olsa çok daha güzel olurmuş dadından yenmezmiş
    Çağrı-91 bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu daytona harbiden güzel miş ama silinidir bloğu ile Gidon arasında Çok boşluk var V motor Olsa çok daha güzel olurmuş dadından yenmezmiş
    Benim anlamadığım olay da o zaten. Adamlar çok güzel motorlar üretmeye başladılar.
    Spyderı olsun, daytonası olsun çok güzel kasaları var. Keza bobber da öyle.
    Ancak adamlar bu kadar güzel kasa yaparken nasıl oluyor da V motor üretmiyorlar anlamış değilim ...ki günümüzde birsürü çinli V motor var.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bide Koblo felanda çok görünüyor gidonun altına ufak bi grenaj koyarak kobloları ordan geçişrebilirlerdi
    Ama tabi v motor olaydı kablolarda görünmezdi cidden 10 numara olurdu
    Sado

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.keewayturkiye.com/cruiser250.htm

Şöyle bir model bulmakta mümkün sanırım 0 km cruiser olarak. Caddelerde 250cc lik olarak çok denk geliyorum, hiç fena da durmuyor gibi.
    Keeway'i araştırdım zamanında yedek parça servis ağı ve kalite olarak önermiyorlar en kaliteli Çinli Regal.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Bide şöyle bir ürün geleceği söyleniyor dealim daystar 250

Çağrı-91 bunu beğendi.

Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide şöyle bir ürün geleceği söyleniyor dealim daystar 250

http://f1207.hizliresim.com/z/d/9njw3.jpg
    İyi bir alternatif olabilir,dealim Çinli değil Koreli ama piyasada tutulur mu,sonra piyasadan geri çekilir mi bilinmez.

Gv 250 modelinin 2012 modelini alan arkadaşlar var mı?S&T Kanuni motorları showroomlarda sergilemiyor.Eğer bu motorun herhangi bir yerine "Kanuni" yazdırmama olanağımız var ise,Gv 250 alacağım.Yok illa yazılıyorsa almayacağım çünkü BMW alıp Tofaş Türkiyeye getiriyor diye BMW TOFAŞ yazsın istemem motorumun üzerinde az değil 8.500 veriyoruz,2 bine Kanuni commuter almıyoruz.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsa bile fiyatı en az 12 bin tl civarı olacağını için getirmiyolardır Regal raptor güzeldir özellikle daytona

http://www.motori.hr/pic2/tn/2871SPYDER350_G2.jpg

http://apps.ricardo.ch/themen/bikers...tona_gross.jpg
    Regal Raptor güzel amma velakin V silindir olsa süper olurdu
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv 250 modelinin 2012 modelini alan arkadaşlar var mı?S&T Kanuni motorları showroomlarda sergilemiyor.Eğer bu motorun herhangi bir yerine "Kanuni" yazdırmama olanağımız var ise,Gv 250 alacağım.Yok illa yazılıyorsa almayacağım çünkü BMW alıp Tofaş Türkiyeye getiriyor diye BMW TOFAŞ yazsın istemem motorumun üzerinde az değil 8.500 veriyoruz,2 bine Kanuni commuter almıyoruz.

Kanuni yazısını sildirip, harley davidson yazdır o zaman.
    Motorda rahatlığına, yolda sana verdiği keyfe değilde üzerinde yazan kanuniye takılıyorsan, komplekslisindir.
    Slayerrr ve Ercument bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)