Arkadaşlar Merhaba ... Günaydın

Bnde 200 cc Pıonner Chopper var Ufak tefek sıkıntıları vardı eksozdan Ses Geliodu Far Sağlam Değildi . Sinyallere Flosör Takılcaktı Bide Karbruratör Boazı Değişcekti
Bi usta Geldi.Hakkı usta Gimattan Sağlam Motoru Bozdu Bosta Müşürünü Bile Kırdı Far Dağıldı Motor Calısmadı Falan Filan .
Başka Bi usta Cağırdık Başkent Sanayiden Ayhan Die..Oda yaparız Tamam dedi elektrik Aksamı değişcek dedi 700 tl Masraf Cıkardı Başka Bi yolunu Bulduk 3 Gün yattı Sanayide motor Sonra bu Hakkı Usta Bnm motoru Bu dükkanda görüyo Ayhan Ustaya yapma motoru Dio Motor Öle Kalıo.Neyse Gittim Aldım Motoru Cektim dükkana

Motorda Far ayağı yok Sinyal flaşörü Yok Eksozun içinde bi parcaa Zaaaaarr Die Ses Yapıo Ayna Takılcak Ve Karbratör Boğazı Değişcek
3 Saat İşi Yok masrafı Az Ama 2 Haftadır Ustalardan Dert Yana Yana Yaptıramadım Motoru

Motor Dünyasında Yeniyim Sağlam İşini İyi yapan Bi Usta Arıyorum .Para Mühim Değil Yeterki Yapılsın su incik boncuk Sıkıntıları .Varsa Bildiğiniz Sağlam Bi Usta Desteklerinizi Bekliorum
Teiekkürler.