Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çin malı chopper seçmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Borelli Ledow CXM 250a
    Merhabalar. Motor almayı düşünüyorum ama artık kafayı yemek üzereyim.Bursadayım ve bulamıyorum bütçemin üst limiti 3500 tl. Uzun süredir araştırıyorum önce olabilecek modelleri bir yazayım
    Keeway SuperShadow: En çok hoşuma giden motor olup olumsuz pek yorumunu görmedim titreşim deniliyor ama hepsinde var kaliteli bişey almıyoruz sonuçta
    Regal Raptor: motor görüntü olarak biraz kaba gibi ve su soğutmalı olması arıza çıkarttığında beni yarıyolda bırakabilir çünkü gökçeada da öğrenciyim ve orda güvenilir tamirci yok. ayrıca 2-4 farklı 250 cc'lik modeli var kafa karıştıran bir durum hangisi iyi hangisi kötü kestiremiyor insan çünkü yorumlar hep genel.
    Jinlun JL 250-5: Motor görüntüsü güzel fakat yorumlar çok uçlarda ya çok iyiy ya çok kötü internet sitesini bulamamış olmam titreşim şikayetinin en çok olduğu motor olması ve yedek parça sıkıntısı biraz soğuttu beni
    Borelli Ledow: motor güzel hoş ama kullanan yok sanırım araştırdım ve sonuç bulamadım ve duyulmamış olmasıda kötü olabileceğini düşündürdü bana
    Titiz olup kafayı yeme noktasına gelmemin sebebi 3 sene boyunca Gökçeada dayım ve gezmeyi seven birisiyim sık sık uzun yol yapacağımı düşünüyorum yarı yolda kalmayı herkes gibi bende istemem. Sizden gelicek farklı modellerede açığım bu ay sonuna kadar artık motorumun üstünde olmayı istiyorum şimdiden teşekkür ederim.
    Not: Başlangıç motorum olacak ve 4-5 saat mesafedeki çevre illerde uygun olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çin malı chopper'ların V motor olmayanlarında çok ciddi titreşim var 4-5 saat sürerseniz ayaklarınızdaki kanın plazması ayrışabilir.
    MotorKafa, viper17 ve erro bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence bisan olabilir v motor olduğundan dolayı titreşim olmaz ve uzun yolda yormaz
    başlangıç motoru 250 cc bu tarz motor olur sonuçta o kadar güçlü olmadıkları için sıkıntı olmaz bu tarzmotorlarda sadece bence manevra kabiliyeti düşük ve en büyük eksik bence iç lastikli lastiklerdir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Bisan roadstar ve türevleriyle manevranın kralını yaparsınız.Bu tip motorlar 140 kg olmasının da avantajıyla kalça hareketlerine hemen tepki veriyor.Girmediğim yer kalmıyor şehir içinde...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Özellikle Mct sen uzak dur
    lycantrophic bunu beğendi.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Bisan roadstar düşünürsen bir arkadaşımda 3500 Km de var uygun fiyata verecek

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bisan roadstar derim kesinlikle . Çok araştırdım bende senin gibi arıyordum ama bütçede sorun çıktı ondan scooterla yetindik bu sene . Mct'den uzak dur kesinlikle . İğrenç bir kalkış çekiş 0 motor sesi bir kadar kötü . Rahat değil ve 80 civarı acayip bir titreşim var . Belkide benim kullandığım öyleydi ama bence hepsi aynı . İlla çinli almak zorunda da değilsin Macar malı superlight 150 var keeway'in şuan 2012 üretimini kuba yapıyor ve motor çok güzel tam deneme fırsatım olmadı yani yeteri kadar ama alışı , kalkışı gayet güzeldi . Aşırı hız aramıyorum dersen onuda düşünebilirsin . Şuan 4700 lira sıfırı. İkinci ele düşmeye başladı 3800 , 4000 lira civarı bulabilirsin .
    lycantrophic bunu beğendi.
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

yani? bu grupta en iyi hangisi?

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisan roadstar derim kesinlikle . Çok araştırdım bende senin gibi arıyordum ama bütçede sorun çıktı ondan scooterla yetindik bu sene . Mct'den uzak dur kesinlikle . İğrenç bir kalkış çekiş 0 motor sesi bir kadar kötü . Rahat değil ve 80 civarı acayip bir titreşim var . Belkide benim kullandığım öyleydi ama bence hepsi aynı . İlla çinli almak zorunda da değilsin Macar malı superlight 150 var keeway'in şuan 2012 üretimini kuba yapıyor ve motor çok güzel tam deneme fırsatım olmadı yani yeteri kadar ama alışı , kalkışı gayet güzeldi . Aşırı hız aramıyorum dersen onuda düşünebilirsin . Şuan 4700 lira sıfırı. İkinci ele düşmeye başladı 3800 , 4000 lira civarı bulabilirsin .
    Asya parslarda iyi yahu görüntüsü yeter 70-80 yapmadığın sürece süper.
    bpk bunu beğendi.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Cruiser hayranlığım Kuba superlight 150 ile başladı bazı olumsuz yorumlar ve 150 cc olmasından ötürü vazgeçtim ama 10 numara tipi var.O paraya sorunsuz motor alamazsın burada çelişki var ,ruiser asla alamazsın.Gidip ybr 125 almadığın sürece sorun yaşarsın.Regale gelince piyasası oturmuş,en kaliteli Çinlidir.2011 modellerinden itibaren blansör vardır titreşim azdır.250 segmentinde klasik 250 lik,özel spyder serisi(rake açısı geniş olan bu tip seri üretim ender motorlardandır sıfır fiyatı 7.750) ve Daytona var.Daytona da özeldir ve biraz daha pahalıdır.Diğer markalardan Keeway cruiser 250 var ama önermiyorlar.Kısacası alabileceğin piyasadaki en iyi 2 motoru sana söylüyorum(250 lik) Regal Raptor Daytona ve Spyder.Bundan başkasını alamazsın.Ama fiyatları 7 küsur.O paraya git ybr al başın ağrımasın düşün ben sıfır Kuba 'dan vazgeçtim olumsuz yorum var diye.Ama illa cruiser alacak olsam Regal tercihimdir.Yorumumu yabana atma tam 1 yıldır gece gündüz motor araştıran biriyim.Diğer Çinlilerden uzak dur.İyiler iyiler ama Çinliye bineceksen en kalitelisine bin bari.Sıfır Regal 125(Çift silindirli) veya 150 tercih edebilirsin tip olarak da 10 numaralar.Sıfır fiyatları 4.500 civarı.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    mct den uzak dur
    regaller itici geliyor bana
    ybr ve cbf kullanan biri olarak
    bora diyorum
    ybr patentli motor var üzerinde
    vibrasyon az..
    2. el de kolay satarsın..
    # motosikletle.blogspot

bora hangisi yaw

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kanuni bora ama cruıser değil bisan roadstar öneririm v- motor 250 cc yakıtı uygun ivmelenmesi ve sürati iyi titreşimi sıfırdır
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Kymco venox , Keeway land cruser V2 motor olmaları artı özellik bunlardan birine odaklan yada Bisan , var çok ufak tefek gibi oda
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/68/bora-125
    ben indirimli aldım gibi bişi oldu ötv indirimi filan vardı
    2.500 aldım gecen yıl
    ne olursa olsun bir çinliye 3000 tl verilmemesi taraftarıyım...
    # motosikletle.blogspot

Hocam kusura bakma da o motoro 2.500 lira verilmez çok kötü.Konuyu açan arkadaş git 4 küsura 0 kuba superlight 150 al.500-600 borca gir deyecektir emin ol.Şu konudan resmine bakabilirsin mat siyah 10 numara yakından da gördüm 150 cc olmasa direk alırım: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...uyacak-mi.html

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    bende senin gibiydim sabahlara kadar araştırıyordum. regal raptor 250 daytona en mantıklısı gelmişti. biraz daha araştırınca kendimi zorlayıp bütçeyi arttırıp hyosung gv 250 almaya karar verdim. seni çok iyi anlıyorum aynı durumdayım. biraz daha nakit ayarlayabilirsen gv 250 al derim. eğer ayarlayamıyorum dersen isteğine göre regal raptor dd 150e-2 olabilir. 250 cc yada üstü istiyorsan regal raptor daytona ve spyder e bakabilirsin. motor özellikleri aynı tek farkı kasa. diğer o modeller de de tek fark gidon. çin istiyorsan regal senin için en iyisi olucaktır.özelliklere ve farklara gelince kısaca şöyle diyebiliriz:

DD250E == Hava soğutmalı..
    Maksimum gücü 12.4kw ve 15.8N.m torklu, horiaontal(düz) karbüratörlü, sıkıştırma oranı 9.2:1' dir.. Eni ve boyu: 2215×856×1085 mm

DD 250E-9 == Su soğutmalı (yatay ve çift fanlı).Depodaki benzin kapağı ortadadır..Classic gidonludur.
    Maksimum gücü 12.4kw ve 16.5N.m torklu, sabit vakumlu karbüratörlü,
    sıkıştırma oranı 10.2:1' dir. Eni ve boyu: 2215×856×1085 mm

DD 250E-9B == Su soğtmalı ( dikey ve tek fanlı).
    Ayrıca T gidondur .. km göstergesi depo üstünde ve benzin kapağı sağdadır..
    Ön maşa açısı, DD 250E-9'a göre daha fazladır.
    Maksimum gücü 14.8kw ve 16.5N.m torklu , CVK vakumlu karbüratörlü,
    sıkıştırma oranı 10.2:1' dir.. Eni ve boyu: 2280×900×1080 mm

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Al bi regal dd 250 keyfine bak bence.bayadır araştırıorum malzeme kaliteli ve kullanıcılar gayet memnun.ikinci el 4000 tl ye temizini rahat bulursun

Bugün otobüsle giderken 10 numara tipli bir cruiser gördüm.Baktım kocaman Kanuni yazıyor.Motor yüksek ihtimal 0,değilse bile 1 yıllıktır.Ama siteye bakıyorum böyle güzel bir cruiser yok,bilgisi olan var mı?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni bora ama cruıser değil bisan roadstar öneririm v- motor 250 cc yakıtı uygun ivmelenmesi ve sürati iyi titreşimi sıfırdır
    Kanuni bora bu güne kadar kullandığım en titreşimli motor. rolantiden itibaren her devirde şiddetli titreşim var.

Çin malında herkesin dediği gibi V motordan başkası alınmaz. Hatta mecbur değilsen o bile alınmaz.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)