Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin malı chopper seçmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    temiz bulabilirsen ve illaki çinli olacaksa ikinci el alırım diyorsan supershadow ya da roadstar al derim yok sıfır alacam ama çinli olacak diyorsan regal al derim..ama bir de bütçemi ayarlayabilirim diyorsan gv250 al derim..
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    waffenSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 390
    almayın kardeşim çin malı falan 5 bine alırsın 1 yılda 4 bın masraf edersin ver 8 9 bın al bı japon sür keyfini...
    hak etmeyene merhamet kendine yapacağın en büyük ihanettir.!

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    arkadaşlar ilk mesajımı yazarken hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. aranıza az önce katıldım. durumu size kısaca anlatayım. memlekette 10 yaşından beri mobilet, moped, 103,105, kinetic, yamaha xenter scooter derken ilk viteslimi 2012 temmuz ayında mondial mr150 vulture modeli ile almış oldum. nitekim vitesliye başlayacak olan arkadaşlarım için %100 olumlu olacaktır diyebiliyorum. rahatlıkla kullanırsınız, 162 cc bir motor, sizi yormaz, tökezletmez, seridir, güzeldir, ucuz bir motor (2012 modelleri bile 2000 tl civarında), parçası bol, sağlam, ve kullanışlıdır. tavsiye ederim. nitekim bu enduro dediğimiz bir tarzda motor ancak burada forumda yeni başlıyorum ne alayım diyen arkadaşlara 1 yıl süre ile kullanın sonra satın diyebileceğim bir motor. kaplan gibi. üzerinde rahatça ustalaşırsınız.

13 mart 2013 te ben motoru istemeye istemeye sattım :D sahibinden.com da dalgasına ilan verdim adam geldi, beğendi, bindi, sürdü, cuk diye 2700 tl ye benden motoru aldı. ama temiz motor olunca, kullanan temiz kullanırsa motor kolayca satılıyor. bunu öğrenmiş oldum... suzuki inazuma alacağım derken fiyatları diğer şartları beni cruiser tercihine itti.

şimdi ise malesef başka ülkeler ilgilenmediği için yine çin malı cruiser motorlara bakmaya başladım. bugün saraçoğlu stadının yanındaki chopper satan mağazada gördüğüm cix çinliler beni yine cezbetmeyi başardı.çünkü 5-6 bin tl gibi bir rakama güzel bir 250 cc binebilmek mümkün.

sizce tüm şartlarımı zorlayıp suzuki inazuma gw250 ye devam mı demeliyim

yoksa ben yolumu çizdim deyip mat görünüm bir 150 yada max 250 cc de mi karar vermeliyim?

Monero CMX 250 A V motor ve hiç titreşim yok denicek kadar az ;) Bugün sürdüm çok keyifliydi 9 Litre benzin hacmi bulunmakda.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadas 3500 tL bütcem var diyor arkadasLar tutturmus japon aL 1 sene daha bekLe diyor. ben 3 senedir chopper kuLLanıyorum gv 250 bu sene aLabiLdim. Arkadas 1 sene Roadstar kuLLandım emin oL 3500 Liraya roadstardan baska bişey aLma. eger 5 bin üzerine cıkabiLiyorsan gv cıkamıyorsan roadstar aL. yada söyLe söyLeyim Monero CMX 250 A - Bisan Roadstar 250 - Hero Cmx 250 - BeroLLi Ledow cmx 250 A - keeway supershadow. Bu motorLar aynıdır. ıvır zıvır seyLeri farkLıdır kimisi teLLi kimisi ceLik jant kiminin seLesi yüksek kiminin aLcak Amartisör kimininki sert kimininki esnek vs vs. bu motorLarı arastır. Dikkat etmen gereken ŞeyLeri ben sana sıraLayım. V tipi motor oLdugu için titresim diye bişey oLmaz. oLmaz dedigim seni rahatsız edecek bir titresim kesinLikLe oLmaz. Sabit 110'la uzun yoL MemLeketLeri doLan ıh demezsin. En basta kiLometre. KiLometresi 20 bin üzerine geLmiş Bisan roadstarLar ufaktan arıza vermeye basLar. beyin yanar Buji bobinLeri keser AmortisörLerden saseden artık SesLer geLmeye basLar pas gıcırtısı gibi. Şarj konjektörüne bagLı ampüLLerin patLar Zincirin ses yapar DişLin bosLuk yapar. yaparda yapar. ama bu söyLemiş oLdugum arızaLar ufak tefek arızaLar. en önemLi arızası beyin arızası ben 1 sene kuLLandım bi kere beyini değiştirdim oda kışın donda caLısmıyor diye. beyini 130 miLyona aLmıstım. yakıt konusuna geLince 20 LirayLa yaz günü 130 km sehir içinde yoL yapıyordum normaL kuLLanımda. hem şehir içinde kıvraktır hemde basınca acaba gidecekmi diye düsünmezsin. ben 2'nci viteste 80 yapıyordum yani kesinLikLe ciddi madana üzmeyen bir makinedir. 3500 Liraya Temiz ciLLop gibi Bu adını söyLemiş oLdugum makineLerden var Git aL birini ama kesinLikLe kiLometresi en düsügünü sec cünkü ıvır zıvır seyLerde oLsa motordan sogumana sebep oLabiLir kücük arızaLar.

PAGEUP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV250
    Japon al japon kafan rahat olsun,UZUN UZUN yazmıycam tek lafım var çöp tenekesi motorların üstüne bineceksen kaportanın vücudun olduğunu unutma 2.cisi sabret ,az daha sabret inan sabrının sonunda sevinirsin,yollarda 10 tane çinlinin yanından sesinle şeklinle büyüleyerek geçeceksin söz
    Japon al :D ( YAMAHA)
    Bence Virago al 250 cc okmi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Japon al japon kafan rahat olsun,UZUN UZUN yazmıycam tek lafım var çöp tenekesi motorların üstüne bineceksen kaportanın vücudun olduğunu unutma 2.cisi sabret ,az daha sabret inan sabrının sonunda sevinirsin,yollarda 10 tane çinlinin yanından sesinle şeklinle büyüleyerek geçeceksin söz

zealsun 150 iyi değil mi

salim 47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xtz1200 ST
    keeway ve regal raptor kullanmış biri olarak sana tavsiyem keeway,jinluna hiç bulaşma bisanı bilmiyorum..

arkadaşın 150 superligt ını kullanıyorum.. bazı özellikleri honda shadow da yoktu güzel...ama bazı özellikleri çıldırtan cinsten...bence bu tip çin malı dediğimiz motyorlarda bunlara bakmalıyız..kalite hemen hemen aynı ama fark yaratan bazı özellikler var mesela.. superlight vitesteyken debriyaja çekseniz de çalışmıyor...çok saçma ve tehlikeli...yol ortası motoru istop ettiniz diyelim... boşa almak için uğraşıyorsunuz tekrar çalıştırabilmek için..bie eksi daha o direksiyon bu kadar mı az döner yahu...manevra yapmak viraj dönmek işkence... bu gibi özellikler çekilmez yapıyor motoru....artıları az yakması ...çok ekonomik.. sinyallerin yeri ve çalışması shadowdan daha rahat... sağ için sağda sol için solda sinyal....diğer sinyali açınca diğeri kapanıuyor.. güzel özellik bunlar...ama manevra azlığı ve ille de boşa alma gerekliliği berbat bi durum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

ciddi bir çin motor tavsiye açığı var forumda aslında...250 lik arayan tamam gv250 formun genel tavsiyesi o...ama ucuz çin lilerden hangisi? jinlun,skygo,zealsun,caracal,mct,keeway?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı PAGEUP adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

3.5 tl üst limitim var diyor sen Yamaha virago diyon

Bu zamana kadar almıs olman lazım motoru hem hem japon malı alacam diye beklersen daha cok beklersin sen ayagını yerden kesecek bi tane cinli al paran olursa alırsın japon

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı waffenSS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almayın kardeşim çin malı falan 5 bine alırsın 1 yılda 4 bın masraf edersin ver 8 9 bın al bı japon sür keyfini...
    Farkını ver japon alsın 3.5 tl ye

5.5 tl de sen ayarla ordan japon alsın

Motosikleti
    rks blacster 250 i
    sanırım yorumlar eskı epey ama ben yıne de bı ıkı bı sey eklemek ısterım ..rks 250 blacster kullanıyorum ..yanı eskı adı ile keeway ..tıtreşım ve saglamlık adına fıyatını sonuna kadar hakeden bır motor dıger motorlarla kıyaslama sansım oldu ..tavsıye edebılırım gonul rahatlıgı ıle ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)