Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Harley Davidson Türkiye Fiyat Politikaları

Motovento
    REKLAM ALANI
    luthier76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Naked :)
    Arkadaşlar birkaç yorumu kaçırmışım şimdi farkettim. Glock çok merak ettim, bmw'deki olayı biliyorum ama hd den hiç böyle bahsetmemiştin. Biraz açarmısın? Borusan'dan ben de korktum çünkü motosiklet servislerinin sorunlu olduğunu belirten bir sürü konu açılmış forumda. Sıfır diye kullanılmış test arabası satılmış, inanamadım.

@greyhorse boyum 1.86 kilom 79-80 civarında, sanırım pek küçük durmam üzerinde. Ağırlık konusunu ben de kafaya takıyorum malesef. 310 kg dolu ağrılığı var ve az bir kilo değil. Bu trafik dışında pek sıkıntı vermez diye tahmin ettiğimden pek fazla takılmadım. Kullnadığım en ağır motorun dolu ağırlığı 225kg idi hiç zorluk çekmedim. Ama ciddi bir fark var tabi. Açıkcası şu ana kadar en kolay kullandığım (virajlar,trafik vs) ss motorumdu. zx6r o kunularda hiç üzmedi beni. Çünkü çok hafifti, virajda en ufak korku vermiyordu. Ne de olsa teknoloji. Harleyde bunları bulamayacağımı biliyorum. Ama geçici bir heves olsun da istemem. İlanları ben de görüyorum, 300km de bile motor var. Param hazır, motor almak istiyorum ama bu tür durumlar yüzünden beklemedeyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sayın glock

merakımı mazur gor bmw de basına ne geldi merak ettim borusanda-kosiflerdende bmw almıs bırıyım 3 serısınde 6 tane kullandım sımdı borusanda aldıgım
    e90 lci 316i 2009 ve mini one r56lci 2011 kullanıyorum.
    bmw motor bolumyle ılgılı sıkıntıları var dogrudur kabul edıyorum adana mersin son gittigimde motor satıs bolumu kapatmıslardı hatta.
    hep gorusmelerde kalıp bır turlu motoru alamadım maddı sıkıntılardan.
    hd road king ve fat boy hayranıyım, test ettım maddı sıkıntılarda alamadım.
    efsane motor pazarlık kolay kolay kabul etmıyor bı ara 1985 jaguarımla takas yapalım dedım 1 hafta dusunduler sonuc olumsuz oldu takasa bıle gırmıyorlar bundan
    bende cok memnun degılım satıs politikalarından dogru.
    amacım borusan yada kosiflerisavunmak degil basına gelen olumsuzlukları ogrenıp tedbır almaktır

Motosikleti
    Glock arkadaşın bmw 320d ile ilgili garanti problemleri olmuş. Aracı kendi ithal ettiği için problem çıkarmışlar. Detayını kendi anlatır artık...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    ya bayağıdır başlıklarını takip ediyorum aslında bu para ile bi multistrada mükemmel olur istendiği zaman race kadar güçlü ve dengeli istendiği zaman şehir içinde sakin sınıfına göre az yakan ağır abi istendiği zaman uzun yolda 6. viteste sürekli gidebileceğin touring istendiği zaman arazi canavarı ben senin yerinde olsam ducati multistrada 1200 alırdım
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    Teşekkürler ama pek sevmediğim bir tarz olduğu için aklımın ucundan geçmedi, geçmez de...

Motosikleti
    Bugün bir muscle bulabildim denenebilecek sonunda Çok hoş, vance and hines egzozuyla sesi dehşet bir makina. Denemek derken toplasam 1 km binmişimdir. Deneme o yani Başkasının motoruna zarar vermek istemedim açıkcası. Motor güzel lakin daha önce dediğim gibi biraz fazla ağır. Yolda düz giderken hissetmiyorsunuz tabi ama hani önünüze 50km ile giderken bir çukur çıksa ss lerdeki gibi hafif kalça hareketiyle kurtulmak pek mümkün değil. O yönden hantal gibi geldi biraz. Bu da 310-320kg ağırlık için normal tabiki. Ayaktan doğrultması biraz kasıyor. Keşke trafikte kullanabilseydim. Ama amaç aleti yakından görmek ve sevip sevmeyeceğimi anlamaktı. Sonuçta güzel bir motor. Sesini gerçekten otur dinle, o kadar güzel. Gaz tepkisi de fena gelmedi. İyi oldu bu deneme

Oturuş pozisyonu 1.86 boyundaki ben için çok çok rahat değil. Ayakları baya bi uzatıyosunuz. Gidon da önde. Yani uzun yolda yorabilir sanırım. Anladımki tın tın gezmek için yapılmış. Havalı havalı tabi :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)