Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki marauder 800 bi bakarmısınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onko_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    Arkadaşlar selam aranıza yeni katıldım bu ilandaki marauderi almayı düşünüyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9727482/detay/ bana son fiyat 5.900 e anlaştık fakat motorun manifolt ve lastik ihtiyacı varmış ayrıca 250 lira mtv ve vizesi yokmuş sice nasıl fiyatı uygunmudur. motor olarak nasıldır yorumlarnızı bekliyorum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Motor çok iyi görünüyor ama bu fiyata bu güzel görüntü altından güzel olmayan sürprizler çıkabilir.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    nasipse bodrumda motor nelerine bakmalıyımyım yani kaybım olursa bi yol parası olucak ama hakketten güzelse çok karlı olucam adamın söyledigi tek problem manifolt ve tekerlek sizce ne yapmalıyım motorun nelerine bakmalıyım acaba zaten 1,5 - 2 sene motor yatmış yardımlarınızı bekliyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çok güçlü alıştığınızda kıvrak ve sorun çıkarmayan bir motordur.

Tek sıkıntı ilk çalıştırmada biraz nazlıdır. Bazen hemen bujiyi ıslatıp tek siindire düşüyor. Sonra buji bozup yeni buji takmanız gerekebiliyor.
    Motora alışana kadar mutlaka yedek buji taşıyın.
    Bu paraya daha iyisini bulmanız zor. Mekanik olarak sorunsuz evladiyelik bir makine var üzerinde.
    Sesi hiç v motor gibi değil. Sıralı 2 silindir gibi çalışır.
    vs vs
    .
    Bende bu motordan vardı ama hiç sorun yaşamadımki şurasına dikkat edin diyemiyorum
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ben bu modeli pek tanımıyorum ama motor alıp satmış biri olarak söylüyorum 1,5-2 sene yatmış motorun tek problemi manifolt olmayacaktır-ki bence motor vuruntu vs. çekişten düşünce manifolttan şüphelenilmiştir sahibi de o sırada uğraşamamıştır açıp bakılması gerek.5 900 verip kurtulamayacaksın.Üstüne yatırım isteyecektir benden söylemesi.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    2013 kawasaki z800
    ya zaten özellikle sordum hani bakın bişi varsa izmirden ta oralara kadar gelmeyeyim diye fakat söyledigi sadece bu promlemler zaten o farketmemiş motoru çalıştırıyorum dedi 15 -20 dk sonra hızlı çalısmaya baslıyor dedi bende tamirciye götürdüm dedi manifoltta problem varmış dedi başka bi sıkıntısı yok dedi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)