Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hyanax100 e dair herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kimsede yok mu bu motordan, o kadar da kötü değil aslında neden satılmıyor. Motoru aldığım bayi çok satıyoruz demişti Mondial'den aradılar şikayetlerimi bildirdim onlarda çok satıyoruz dedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    İçi seni dışı beni yakar stylaaa

handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Aslında güzel motor sıfır alınabilecek şöyle bi bakınca 1.500Tl ye alınabilecek iyi motorda lastiklerin dublexmi ? dublex olmayınca çok patlıyor yarı yolda bırakıyor insanı yav

Motosikleti
    Alıntı handsome3272 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında güzel motor sıfır alınabilecek şöyle bi bakınca 1.500Tl ye alınabilecek iyi motorda lastiklerin dublexmi ? dublex olmayınca çok patlıyor yarı yolda bırakıyor insanı yav
    Lastikleri patlıyor da yolda bırakmıyor patlak lastikle 20-30 gidilebiliyor dikkat edince.

Motosikleti
    Motosikletim için sipariş ettiğim bir takım parçalar bugün geldi. Kırılan seleyi 35 liraya Köylü tarzı Cg motor selesiyle değiştirdim, henüz tam sabitleyemedim motora ama ne küçük ne büyük geliyor yerine tam oturdu. Eskiden resmen bir kalasa biniyormuşum bu sele geniş ve çok ama çok rahat, ufak bi tur attım mahallede seleyi çok beğendim. Cg motor için arka yolcu basamağı aldım 28 liraya, onu henüz takmadım ama baktım uyuyomu diye 2 tane boru kelepçesiyle çanta demirinin uzantısına sabitlesem olacak onda da sıkıntı yok ama direkt olarak şaseye bağlamanın yollarını da araştırıcam öncelikle. Hız kesicilerden ayakta geçtiğim için ön basamak demirini kırmıştım kaynaklıydı o demirden de geldi bir tane, fren pedalını 1-2 santim aşağı alınca olacak gibi o da.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)