Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Moped Army

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Güzel diyorsun da,ben çok memnunum.Hafif ve ince olması çok işime yarıyor.Şehirde en dar yerlerden rahatlıkla geçiyorum.Her yere giriyorum.Gerektiğinde gidondan yukarı çektiğimde kaldırımlara rahatlıkla çıkarıyorum.Alttaki sakal kendiliğinden çatladı)) dediğin gibi plastik kalitesi kötü.Onun dışında bişey yok.Seviyorum Hyena'mı )))))))
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76782864/detay
    Adam almış hyena'yı 500km olmadan satıyor, kapanın elinde değil alanın elinde kalıyor bu motor en iyisi pestilini çıkaracak kadar kullanıp üç kuruşa satmak, yada sıkılınca parçalayıp go-kart atv falan yapmak.

Motosikleti
    Hafif yokuş aşağı yolda motora yatınca 9000 devirde 110km hız yapıyor, motorun üzerine süpermen gibi yatıp deneyince daha fazla yapar belki ama değmez, 110km'de bile direksiyon çok hassas biraz oynatınca yolda dans ediyor. Km saati 110 gösterirken gerçekte 100 yapıyor olmalıyım sanırım belki 105 bile olabilir şerit çizgileri baya hızlı akıyordu. Neyse ne kasisten geçince yerden 5-10cm havalanan bi motor için 100km hız bile fazla

Motosikleti
    [IMG]URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/sdc11941u.jpg/][/URL][/IMG]
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Vay be benim motor bayiden aldığım gün bile bu kadar temiz ve çiziksiz değildi.

Motosikleti
    makina güzel...tıkır,tıkır işliyor.Keyif veriyor.Herkese öneririm )))
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makina güzel...tıkır,tıkır işliyor.Keyif veriyor.Herkese öneririm )))
    Benimki 3960 km'ye geldi, birkaç gün içinde 4000 bakımını yapıcam. Yağı değiştiricem 3000km'de de değiştirdim. Arka fren balatası değişecek, arka amortisörlerin üst takozları değişecek. km saati vidaları boşa dönüyo gevşemiş zırıltı yapıyo saati açıp tamir edicem. seleyi menteşesinden kırdım onu tamir edicem. Benim motorun illa bi yeri sorun çıkarıyo hiç dört dörtlük günü yok malesef, ama bayadır yolda bırakmadı mutluyum o yüzden. Servis bakımına götürmüyorum çünkü 2000km'de bakıma götürdüğümde motoru istediğim gibi yapamadılar, sonra ayar tutturana kadar baya uğraştım, bide motorun sürekli sağı solu gevşiyo 2000km beklesem bakım için, motor ortadan ikiye ayrılır desem yeridir.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mes arkadaşım zincirin gevşemiş gibi duruyor. Gerisi güzel. Önce bakım sonra gezme

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mes arkadaşım zincirin gevşemiş gibi duruyor. Gerisi güzel. Önce bakım sonra gezme
    Beimde gözüme çarptı zincir biraz gevşek gibi sanki temiz ve bakımlı duruyor Allah kaza bela vermesin
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

Motosikleti
    Moped kardeşliği adına nice 4000 km'lere

Motosikleti
    Bravo sana...Daha nice bol km'lerin olsun

[IMG]URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/sdc11953x.jpg/][/URL][/IMG]
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Ben seledeki mondial yazılarını gaz yağıyla ve fırçayla sildim çok güzel oldu tavsiye ederim, altta siyah muşamba çıkıyor aynı sele bezinin üzerindeki mondial yazısı gibi oluyor. Benim motorda sadece depo üzerinde mondial yazısı kaldı, farın altındaki parçadaki yazıyı da söktüm

Motosikleti
    [IMG]URL=http://imageshack.us/photo/my-images/651/sdc11964d.jpg/][/URL][/IMG]

Varsın yazı dursun.Ne zararı var.Benim arkadaşda ramzey var.Yazıyı sildi.Utanıyormuş.Ne kadar saçma.Ben Mondial'le övünüyorum.Harika makine çok keyifli ve ekonomik.400 km oldu)) sana biraz komik gelecek ama ben de bir kaç aya kalmaz 4000'i geçerim ))
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://URL=http://imageshack.us/phot...11964d.jpg</a>[/url]

Varsın yazı dursun.Ne zararı var.Benim arkadaşda ramzey var.Yazıyı sildi.Utanıyormuş.Ne kadar saçma.Ben Mondial'le övünüyorum.Harika makine çok keyifli ve ekonomik.400 km oldu)) sana biraz komik gelecek ama ben de bir kaç aya kalmaz 4000'i geçerim ))
    4000km'ye gelirsiniz inşallah ama benim gibi yolda kalmazsınız umarım, 2000-3000 arası baya bi yolda kaldım ittim motoru. İlk 1000km bitse bile motoru uzun süre 7500 devir üzerinde çalıştırmayın, maksimum 9000 deviri geçmeyin. Orjinal dişliler 70km hızı 7400 devirde yapıyor. Ben öne 15T arkaya 36T dişli taktım 7500 devirde 90km hız yapıyorum ve motor gidiyor da, 97cc bir motor için çok iyi çekişi var.

Motosikleti
    Benimkinin arka tekeri çok inceldi taş çatlasa 3mm diş var, bu günlerde arka tekerim çok kayıyor, manevralarda gaz verince kıç atabiliyor. Motor 4230km'de sayaçta biraz eksik var km teli takılı değilken gezdiğim zamanlardan dolayı. 4300-4350km arası yol yapmışım. Bu lastiklerle 10 bin km yapmak hayal heralde, 6 bin km yaparım diyordum ama şimdi 5 bin'de değiştiririm diyorum. Unilli 2.50-17 lastik almayı düşünüyorum, ön-arka aynı boy ve desende alıcam, arka lastik inceldiğinde ön lastikle takas edip lastikleri biraz daha kullanabilmek için. Hem o düz çizgili cub lastiklerin virajlarda güvenli olacağını düşünmüyorum zaten incecik lastik.
    http://www.feyizoglu.com/2-50-17-Lastik_45890.html#0
    Bu lastik iyimidir, tanesi 40 lira.

Motosikleti
    Yarın sabah Mondial Hyena'mla istanbuldan tekirdağa günübirlik gidiyorum. bana şans dileyin moped army'ciler
    Yanıma yedek depo olarak arka çantanın içinde 5 litrelik bi scooter deposu alıyorum benzin bitti bitecek yolda kalacam sıkıntısına son. Depoya Cg tipi vanalı musluk taktım, musluğu açınca benzin akıyor.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mengü arkadaşım bi hava durumunu kontrol et ona göre çık derim ben.

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    11 lira yeter abicim negüzel işte benim lifanm 85 tl alıyor dahayokmu diyor ya abi şimdi depoyu fullemenin pskolojikmen rahatlatması 10 numara biz yaşayamıyoz siz yaşayın

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mengü arkadaşım bi hava durumunu kontrol et ona göre çık derim ben.
    Hiç yağmur yağacak gibi durmuyor ama tatlı su motorcusu değilim her yolda giderim. Yanıma yedek yağmurluk alıcam her ihtimale karşı. Sabah yağmur yağıyosa bile bile çıkmam tabi.

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    100lük mopetle 110 km hız yaparrsan böyle olur sürekli sorun yaşarsın vidaları gevşer ben paketçiyim kanuni zebrayla 90cc 95 kmh görüyodum bi ara otobüsün rüzgarına girdim 100 gördüm yeminle

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

ön arka aynıboy olursa senin motor 80i geçmez demedi deme

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)