Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

100 mfh cup um

Motovento
    REKLAM ALANI
    _halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    beni dinle kapağı çıkar ve egzozun içinde bir tane daha kapak gibi birşey var onu tam ortadan , üstten , alttan , sağ ve soldan del ve al sana egzoz fresko egzoz çok ses çıkartır onu takarsan apaçi ilan edilirsin :D
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ehliyetim yok çok göze batmak istemiyorummm kii :D

kapağı söktük egzozcuda ucuna bişey taktı ses normalde daıgınık çikarken o taktıgı kücük çember gibi şey sayesinde daha iyi ses vermeye başladı iyimi yaptım bilmiyorum inşallah ilerde sorun yapmaz

ve bu arada bakıma götürdüm 15-50 yağ koydu. 15 tl ayrıca bakım için aldı. bakımda arka freni ayarlattırdım rölenta ve hava ayarını yaptı bide zincir ayarını yaptı bakım dediklerini şey bunlar mı ? yada bakımda yapilması gerekenler nedir bunları biri açiklayabilirmi (2000km bakımı yaptırdım)

son olarak elden düğmeli olan kesicilerin motora zararı varmı mototrcuya sordum zararı olmaz ama uzun süre düğmeye basarsan elektrik tesisatı yanar dedi bilindik bi zararı varmı ?

_halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Ben sibop ayarını bozar diye biliyorum..
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

egzoz almayı düşünüyorum etraftan bi kaç öneri geldi 'king performans' diyolar hiç görmedim sesinide duymadım duyan bilen varmı ??

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    daha ne istiyorsun hız olarak anlamadım onu ben

dostum bnde king performans ekzoz var sesi cok güzel bucada elle gösterilen motorlardan biri bnmkide motorda manuel kesici var yapan motorcu bile inanamadı ekzoz aynı arabaların tam devirde silah sesi gibi ekzoz patlattıgı :D gibi ekzoz çatır çatır patlıyo :D ama cok patlatırsan zararıda var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)