Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lifan tay100 2012 en iyi cup

Motovento
    REKLAM ALANI
    atalmış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan tay 100
    slm arkadaşlar 28ekim2011de antalyada cup almaya karar verdim birçok cup markası gezdim en iyisinin lifan olduğuna karar verdim.2050tlye 0 2012 model aldm. şimdi motor antalyada salı günü plaka işlemleri fln hallck persembede hersey biticek dha 9km oldu motoru aldm eve gtrdm. smdi evde yatyo bayrmdn snrda motoru ısprtya gtrcm universte içn okula gdp glcm. sıfır motor dha hc yol gtmedi birdn ısprtya gtmek dogrumu szce yanlsmı yapyrm bu konuda fikrlernzi esirgemyn her türlü yorma acıgm saygılar. resmleride bayrmdn snra koycm herkse iyi gnler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    hayırlı olsun 80 i geçme yeter

Motosikleti
    lifan tay 100
    eyvallah bna 50 dediler. ztn pekte zorlask 70 gcmz gbi glyo 4. viteste 45 50 ye zor glyo gbi gldi bna .s

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    bende mondial var.Genelde 80 le gidiyorum ama zorlarsam 100 km yi buluyor.Tabikm saati doğru gösteriyorsa ..))
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş 60-70 yap en fazla ve dinlene dinlene git bir anda hiç durmadan gitme 30-45 dk da bir 5 dk en aşya dinlene dinlene gidersen hiç bir sıkıntı olmaz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Arkadaşım biraz sesli harfleri de kullan derim. Forumumuza hoşgeldin öncelikle. Ben de bir cub kullanıcısı olarak sana tavsiyede bulunayım.İlk rodaj döneminde motosikleti zorlama,mümkün olduğunca tek kişi kullan.''Motosikleti açmak'' için bastır.1. viteste 50 yaptır diyenlere inanma.Motosikleti ne baygın ne de yüksek devirlerde kullan.Motosikletinin yağını kitapçıkta yazan kilometrelerde değiştir.Zorlarsan da 90-100 yapar.Merak etme.Ancak sen 80'i pek geçmemeye çalış.

efe_123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan discovery 150-9j
    motoru fazla sündürme devirli kullanmanı tavsiye ederim ama 500 veya 600 km den sonra biraz basmanı tavsiye ederim iyi açılsın lifan iyi bir tercih tebrik ederim bende lifan 150 var 1,5 yıldır kullanıyorum memnunum bakımları haric daha hiç servislik olmadı hayırlı olsun.

Motosikleti
    lifan tay 100
    tamam herkese teşekkürler dinlene dinlene gelcm artk cokda basmam sncta sıfır motor dha yani. 60km/h dnlene dnlene geze geze sigara fln güzl yolclk olr isallah bnm içn.

tetikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    kardeşim bendede 2010 model lifan var ıspartada yaşıyom 2 kere antalyaya gittim 2kere elmalıya gittim 6keree eğirdire gittim 5kere burdura gittim km 11780 1 kere lastik patladı. motoru garaja koyup haftaya usta birliğim urfaya teslim olacam
    lifan 100

Motosikleti
    lifan tay 100
    VEEE İŞTE SONUNDA RESMLER GELDİ.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    birincisi sesli harflere saygi yok, lugattan atilmis, ikincisi motorcuya,insana saygi yok, aynalar sokulmus, ucuncusu kask yok o da azraile saygi olsa gerek

Motosikleti
    lifan tay 100
    kaskım da burada.. ama aynalar bilmiyorum ayna olsada olmasada fark etmiyo dikkatli sürdükten sonra aynaya gerek yok bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

bunlarda en yeni resimlerim sizlerle paylaşmak istedim kaskım da var burada

sahin0707 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler