Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arora cub uzak durun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    merhaba arkadaşlar bu konuyu marka karalamak için deil kendi yaşadığım olumsuzlukları sizlerde yaşamayın diye açıyorum.Ben bi cub kullanıcısıyım.şuanda 3.cub ımı kullanıyorum.Ama bu son aldığım arora cub-100 beni cubdan soğuttu.Öncelikle şunu söyleyim buna çok dikkat edin.Motoru alırken 2 yıl garantili olduğu ısrarla belirtildi yok efendim japon standartlarıymış 2 yıl garantiymiş vs.Motoru aldım garanti kitapçığını bi açtım birde ne göreyim.-garantiye girmeyenler-diye bir sayfa var o sayfada da ne yazıyor dersiniz?motorda aklınıza gelebilecek kaportadan motor aksamına kadar her parçayı yazmışlar ve bunlar garanti kapsamında deilmişe hani 2 yıl garantiye ne giriyor?dolandırıcılığın dariskası.
    neyse motoru almış bulunduk.ilk gün henüz 25 km kadar yol yapmıştım ki ışıklarda fren yapmak istediğimde pattt diye ön fren boşaldı.(bana teslim edilmeden önce serviste son kontrolü yapılmıştı).Önce civata filan çıktı ordan boşaldı sandım meğersem hidrolik hortumunu rastgele uzun bırakmışlar oda janta sürte sürte yarılmış her yer vıcık vıcık yağ.neyse servise gittim servisçi dedi bu garantiye girmez iyi eyvallah yaptırdık.motorun rodaj döneminde farkettim ki motor çok titriyor.dediler ki rodajdan sonra düzelir.motor şuan 2500km de ama sanki masaj koltuğuna binmişim gibi titriyor hayatımda bu kadar vibrasyonlu bir motora hiç binmedim.servise gittim dedim böyle böyle titreşimden motorda duramıom ,bakayım abi dedi.bindi gezdi geldi haklısın abi çok vibrasyon var dedi ama bu garantiye girmio maalesef dediiiii.bugünde kendi kendine benzin deposu çatladı.servisi vibrasyondan kaynaklandığını söylüyor amaaa oda garantiye girmiyor.Arkadaşlar,biri size arora mı dedi uzak durun;) motor mu alacaksınız önce garanti şartlarını okuyun ve test sürüşü talep edin.yarın tüketici haklarına gidip iadesi ile ilgili uğraşacam umarım olumlu sonuç alırım bu konuda da bilgisi olan varsa yard olurmu bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anlattığın gibiyse pek şansın yok adamlar garanti sözleşmesinde peşinen belirtmiş girmiyor diye zaten en olmadı parayla yaptırdığın için arzaları herhangi bir durumda kullanıcı hatası diyip sıyrılırlar ondan ben pek başarılı olacağını sanmıyorum allah kolaylık ve sabır versin
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    eyw dostum ancak o peşinen belirttiği maddeleri ben motoru satın aldıktan sonra okuyabilme şansına sahip olabiliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler