Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pazar günü lifan tay 100 aldım çok memnunum sorusu olan varsa yanıtlayabilrim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    Hayat buysa Üstü kalsın ...
    Lifan 100 cc akar :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    05kaptan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    bnde de tay 100 var 1-2 foto beklerim bnm de daa yeni sayılır daa 700 km de 1 kere teker patlaması (bnm hatam)dan başka sorunla karşılaşmadım

arka amortisörden vik vik ses gelmesinden başka) ama mühüm değil bn memnunum diğer çnli cuplardan daha güçlü ve seri 3 sibop olduğu için sn fark ettiğin artıları ve eksilei yazarmısın?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dikkat edin de yedek parça lazım olmasın lifan da yedek parça işleri biraz yavaş ilerliyor hele de 3 sübablı olduğu için sizin modellerin motor parçaları diğer çinlilerle aynı değil diğer çinlilerin çoğu parçası aynı her yerde var... bu gün kuba gördün cub best yazıyordu önünde suzuki sandım karşıdan nasıl bu kadar temiz best kalır piyasada dedim ama yandan görünce kuba olduğunu anladım ama benim mfh den daha kaliteli duryordu yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat edin de yedek parça lazım olmasın lifan da yedek parça işleri biraz yavaş ilerliyor hele de 3 sübablı olduğu için sizin modellerin motor parçaları diğer çinlilerle aynı değil diğer çinlilerin çoğu parçası aynı her yerde var... bu gün kuba gördün cub best yazıyordu önünde suzuki sandım karşıdan nasıl bu kadar temiz best kalır piyasada dedim ama yandan görünce kuba olduğunu anladım ama benim mfh den daha kaliteli duryordu yani
    bnm sağ elcik in parçası kopmuştu hmn taktılar ama büyük bir parça lazım olursa ne olur bilemem f54 sen en iyisini yaptın bnm de hedefim ya 2007-2008 ybr 125 yada 0 km lifan

bujiyi değiştirmemm gerekirmi veyahutda başka değiştirmem gereken parça olurmu

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı 05kaptan55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm sağ elcik in parçası kopmuştu hmn taktılar ama büyük bir parça lazım olursa ne olur bilemem f54 sen en iyisini yaptın bnm de hedefim ya 2007-2008 ybr 125 yada 0 km lifan

bujiyi değiştirmemm gerekirmi veyahutda başka değiştirmem gereken parça olurmu
    ben orjinal buji ile 8000 km yaptım balatayı da o km de değiştirdim ama 10000 km giderdi bence boşuna değiştirme subab ayarı nı da 10000 km önce yaptırma eğer ses yapmazsa gerektiği zaman yaptır benden demesi cub sorunsuz sağlam tam şehir içi için yapılmış bi motor fazla zorlamaya gelmez yani ama ybr bam başka bence bu motoru 1veya 2 yıl kullan hemen satma sıfır aldın biraz gez yani çin malı satıp ta çin malı alma bunu ne anlamla söylediğimi eğer ybr veya cbf alırsan anlarsın dağlar kadar fark var çinli ile yamaha honda arasında kullananlar anlar marka fanatikliği yaptığı mı da düşünme bi kere kullan ondan sonra sende anlarsın

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı yunus4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kardeşim hayırlı olsun...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı olsun...
    abi hızır gibisin acaba sende yer uçağı mı var her yere yetişiyorsun

Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    bu dediklerini dikkate alacam cub şimdilik bana yetiyor sadece arka amortisörden gelen vik vik sesi canımı sıkmaya başladı fakat satarsam cbf düşünmüyom ybr gerçekten hoşuma gidiyor İNŞALLAH BENDE BİR GÜN YBR ye sahip olurum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu dediklerini dikkate alacam cub şimdilik bana yetiyor sadece arka amortisörden gelen vik vik sesi canımı sıkmaya başladı fakat satarsam cbf düşünmüyom ybr gerçekten hoşuma gidiyor İNŞALLAH BENDE BİR GÜN YBR ye sahip olurum
    sende alırsın merak etme hayırlısı olsun bende cbr almayı düşünüyordum ama yedek parça pahalı olduğundan ybr aldım yoksa yeni kasa cbr alacaktım kısmet işte motoru değiştireceğin zaman başka tarzlar da aklına takılıyor ben mondial mc alacaktım ama çin malı nı ne yapayım daha yeni sattım daha da almam dedim ybr aradım buldum 70 km yol yaptık aldım geldim ustam sağ olsun çok motor baktı bunda karar kıldı bende aldım olay bu ama gerçekten kafan rahat yolda bırakır mı diye düşünmüyorum cub sıfır almıştım daha ilk günden böyle ufak sorunlar oluyordu senin vik vik sesi gibi yani

Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende alırsın merak etme hayırlısı olsun bende cbr almayı düşünüyordum ama yedek parça pahalı olduğundan ybr aldım yoksa yeni kasa cbr alacaktım kısmet işte motoru değiştireceğin zaman başka tarzlar da aklına takılıyor ben mondial mc alacaktım ama çin malı nı ne yapayım daha yeni sattım daha da almam dedim ybr aradım buldum 70 km yol yaptık aldım geldim ustam sağ olsun çok motor baktı bunda karar kıldı bende aldım olay bu ama gerçekten kafan rahat yolda bırakır mı diye düşünmüyorum cub sıfır almıştım daha ilk günden böyle ufak sorunlar oluyordu senin vik vik sesi gibi yani
    işte alacağım zaman 2,el alacağım için birazda tereddütlüyüm sanayiden çıkamazsam diye bitik motor düşerse bana diye en iyisi iyi bir ustayla birlikte gitmek

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    işte alacağım zaman 2,el alacağım için birazda tereddütlüyüm sanayiden çıkamazsam diye bitik motor düşerse bana diye en iyisi iyi bir ustayla birlikte gitmek
    dış görünüşten motosun ne olduğu belli olur eğer üzülmüşse zaten yorgun durur ama ustaya göstermeden alma pişman olma sonradan ama bakımlı bi 2 el alırsan kafan ağrımaz benden demesi

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    sağol kardeşim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

kardeşim lifandan çok memnunum 3. viteste motor açılmamasına rağmen 110 göruyrum :D bnde 2 sene sonra apache alıcam :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

kardeşim bu arada sen ne kadara aldın ben 2012 sini sıfır model 1400 tlye aldım :D
    Hayat buysa Üstü kalsın ...
    Lifan 100 cc akar :D

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    valla baya hesaplı almışın nerden aldın usta?ben 2 ay önce motoran torroyu 1650 ye aldım

Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    iyi almışşın ama bnce moturu zorlatma bn bi kere 2 ile 60 3 ile 80 4 ile 113 yaptım ama deneme amaçlı daha yapmıyom bnce motoru zorlama resim nere?

arkadaşlar merhaba ben yeni üyü oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

lifan 100 tay kullanan arkadaşlarla bazı konuları konuşmak istiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan. bende 2 hafta önce aldım şimdilik memnun um. ama sorularım olacak sana

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    ooo Lifancılar çoğalmış hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın arkadaşlar http://www.motosiklet.net/forum/commuter-cup-moped/83782-lifan-tay-100-a.html"]http://www.motosiklet.net/forum/comm...tay-100-a.html[/URL] lifan tay 100 kullanıcıları burada bi göz atın derim ben
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)