Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Vergisiz 0 motor önerirmisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

kanuni bs100 benzini koklar vergi yok fiyat ucuz parca ucuz sehir içi için ideal hemde atik cuplara göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    asya 100lük cup var 500km olmadı daha , fena değil,
    ama kayınçomda var motoran 100 lük cup , çok daha güzel , cup alıcaksan motoran torro 100 al , ruhsata dikkat et 100den küçük cc yazsın

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    teşekkür ederim cevaplara

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı erdemhilmi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya 100lük cup var 500km olmadı daha , fena değil,
    ama kayınçomda var motoran 100 lük cup , çok daha güzel , cup alıcaksan motoran torro 100 al , ruhsata dikkat et 100den küçük cc yazsın
    Motoran in 2010 ve 2011 modelleri cok cavcakli renk ve sticker olrak uyumlu degiller eskiler daha guzel . 2009 ve oncesi hem renk hem de goze hitap ediyor
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    cygnus rs
    Tzr 50 yi önerebilirim tip olarak çok çok güzel r6 ile neredeyse aynı kasa hemde 50 cc .

hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    bence kanuni 100 CLK....Neden mi ? 97 cm küp motor (vergisiz) " 8.9 HP 7250 d/d " ( Bu gayet yeterli).Çinli motrlara kaliteli motor yağı kullanıp, zamanında bakımlarını yaptırıp, birde bence en önemlisi hor kullanmadan binersen aldıkları parayı Hak ediyorlar.Tabiki japon vb.menşei motorlarla kalite kıyaslanamaz.Uzun lafın kısası Çinli bir motoru Japon kalitesindeymiş gibi kullanırsan hangi marka olursa olsun sanayi dostu olursun ve elinde kalır.

ben asya as100 cup u sonuna kadar öneririm her yönden cok iyi ben kullanıyorum cup alsam yine aynısını alırım sıfırının üretimi durmus ama temiz denk getirirsen cok süper motordur çekiş çok iyi ilk baslarda hız yok dersin 4. viteste 2 kişi 95 i zor buluyo açıldıktan sonra 2 kişi 3. viteste 100 e yaklasıyo çekiş diğer 100 cc lerle kıyaslanamayacak kadar iyi diyebilirim yakıtı da cok düşük
    asya as100-8 cup

Motosikleti
    Asya 100 Turk Cub
    Alıntı passat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben asya as100 cup u sonuna kadar öneririm her yönden cok iyi ben kullanıyorum cup alsam yine aynısını alırım sıfırının üretimi durmus ama temiz denk getirirsen cok süper motordur çekiş çok iyi ilk baslarda hız yok dersin 4. viteste 2 kişi 95 i zor buluyo açıldıktan sonra 2 kişi 3. viteste 100 e yaklasıyo çekiş diğer 100 cc lerle kıyaslanamayacak kadar iyi diyebilirim yakıtı da cok düşük
    yakıtı nasıl ,

ben 3 ay önce aldım asya 100 turkcub

3,1 litre depo var,
    65-70 km gidiyor bir depo ile,

her depo fulleyişimde sürekli kontrol ediyorum ama yine de çok yakıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan Tay100 Cub
    Al bir lifan Tay100 dünyayı gez.) saka bır yana lıfanı onerırim.Lifan ile günde 200 km yaptıgıım oldu .hala banamısın dfemıyo hayvan gibi çekiyo walla.fiyatıda cok uygun.Mondiallere taş çıkartır o derece.iyi düşün

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler