Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup Ve Artçı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Selam arkadaşlar yazın bir cup almayı düşünüyorum (marka konusunda karar veremedim 1700-1800 TL var..)..

Alacağım motorla okula gidicem ve bir artçım var 100 kilo ben 60-61 kiloyum.. Gideceğimiz yol birazda olsa yokuşlu.. Bir Sorun Teşkil Eder mi ? Yorumlarınızı Bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    90 cc scooterın üstünde 3 arkadaş 100+105+80 kg yani =285 kg ile %30 eğimli rampa tırmandık .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    o para 125 cc bi motor al bence cub ufak kalabilir 25 cc den ne olur deme aldıktan sonra kafana dank eder kuba nın motorlarından herkez övgüyle bahsediyo fakat karar senin marka konusunda da hiç çin e bulaşma bunlar benim kendi fikrim bende cub var 80 km yola gittim tek kişi yol bitmek bilmiyo en azından ybr veya cbf olsa 110 km hız rahat yapar senide yormaz kendini de eğer cub alırsan uzun yolda çok yoruyo hem oturuş pozisyonu hem gücü bakımından yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    cup iki kişinin altında ezilir kalır, en güzeli touring al ve sağlam, az yakan birşey istiyorsan KUBA almanı tavsiye ederim.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cub var cub var

ama genelde cubların çoğu artçı için rahatsızdır (benim innova dahil)

fakat kymco activ lerin arka artçı selesi olduça geniş ve rahat senide istediğin yere götürür
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cub var cub var

ama genelde cubların çoğu artçı için rahatsızdır (benim innova dahil)

fakat kymco activ lerin arka artçı selesi olduça geniş ve rahat senide istediğin yere götürür

işte bu doğru kymco straight 150 cok güzel bir cub 150 cc 5 vites butün motorları yolda geçiyor tabi yarış için değilde çekişi çok güzel

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu doğru kymco straight 150 cok güzel bir cub 150 cc 5 vites butün motorları yolda geçiyor tabi yarış için değilde çekişi çok güzel

yeğen bi soluklan önce

şimdi senin dediğinle benim dediğim arasındaki fark "dam başında saksağan vur beline kazmayı" olmuş

kymco straing ne alaka ben kymco activ serisinden bahsediyorum

ayrıca kymco straight in incecik ve çok rahatsız bir artçı selesi var sapla samanı karıştırmayalım ayrıca vibrasyonu belli sevinyenin altında olmayan cub her motoru geçse ne olur?
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Bnce 100 cc lik cup alacagına 125 cclik alsan daha kullanıslı olur yani anlatmak istediğim bugun adanadan mersine gittik arkadaslarla 6 kişi 3 motor 2si 100 benimki 125 bana yetişemedikleri gibi 4 vites oldugundan titreşimde cok oluyor arasıra mola verdik arkadaslarınki 100cc olmasaydı bnmknden olsaydı mola vermezdik benim önceki gittiklerim gibi. çinli alacaksın büyük ihtimal 100 cc alacagına 125 kuba çelik al bnce.

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bende lifan cup 100 var 1,5 senedir şehirde dağda uzun yolda 8200 km kullandım 2 kişi sadece biraz geç hızlanıyor motora güzel bakarım tavsiye ederim cup her zaman iyidir
    canki585858 bunu beğendi.
    lifan 100

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Arkadaşlar iki kişi kullanım için tavsiye edeceğiniz cup hangısıdır

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iki kişi kullanım için tavsiye edeceğiniz cup hangısıdır
    2 kişi 60-70km hız bana yeter diyosan her cub işini görür.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    2 kişide cup tavsiye etmem yokuslarda arkandaki insanlar durup itelimmi abii ? derler . 80+50 kg olarak yasanmıs bi olay .
    1700 1800 tl var ise 2. el mondial 150 mc mcx veya drif cupa göre 80 kat iyidir
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    straight güzel motor ama motor şaseye büyük geliyor acayip kıpraşım var alette biz iki kişi izmirden denizliye gidip geldik,döndüğümüzde 1 hafta kadar motosiklete binesim gelmedi
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Bisan Cup100
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 kişide cup tavsiye etmem yokuslarda arkandaki insanlar durup itelimmi abii ? derler . 80+50 kg olarak yasanmıs bi olay .
    1700 1800 tl var ise 2. el mondial 150 mc mcx veya drif cupa göre 80 kat iyidir
    kardeşim yalan konuşma ya gözünü seveyim bende de cup var 75+75 biniyoruz taş gibi gidiyoruz valla....

Motosikleti
    Pulsar Ns 200
    abartın abartın denemeden yazın sallayın bende Kuba kee100 var 3 kişi orhangazi hamzalı fındıklı yapıyorum google haritadan araştır yolları 1. vitesle gidilecek en az 10 km yol var bana mısın demiyor ne ısınma ne bişey tık yok cup u küçük görmeyin performans egzoz taktım güzel bi sübap ayarı yaptırdım normal fabrika çıkışlı breton mondial cg mg serilerini rahatlıkla geçiyorum isteyen gelsin deneyebiliriz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 cc scooterın üstünde 3 arkadaş 100+105+80 kg yani =285 kg ile %30 eğimli rampa tırmandık .
    Alper sanıyorum hesabından bir yanlışlık var,
    % 30 eğim demek 100 m lik bir yolda 30 m yükselmek demektir.
    30 metre aşağı yukarı 10 katlı bir bina yüksekliğidir.10 katlı bir binaya 100 metre yaklaştığında bulunduğun yerden çatıya oluşabilecek dik rampayı çıkmak çok zordur.
    % 30 eğim aşağı yukarı 27 dereceye denk gelir.

Motosikleti
    Pulsar Ns 200
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper sanıyorum hesabından bir yanlışlık var,
    % 30 eğim demek 100 m lik bir yolda 30 m yükselmek demektir.
    30 metre aşağı yukarı 10 katlı bir bina yüksekliğidir.10 katlı bir binaya 100 metre yaklaştığında bulunduğun yerden çatıya oluşabilecek dik rampayı çıkmak çok zordur.
    % 30 eğim aşağı yukarı 27 dereceye denk gelir.
    yav reis gel orhangaziye ben seni yüzde 50 eğimli yere 4 kişi çıkaram kuba cup motorla cıkarmazsa depodaki benzini cekip motoru yakcam cup motorun 1. vitesi benzemez 125 lik mondiallere kanunilere ben 4 kişi hamzalıya çıkıyorum bildiğin dimdik rampa istersen videosunuda cekem

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı msn_ci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav reis gel orhangaziye ben seni yüzde 50 eğimli yere 4 kişi çıkaram kuba cup motorla cıkarmazsa depodaki benzini cekip motoru yakcam cup motorun 1. vitesi benzemez 125 lik mondiallere kanunilere ben 4 kişi hamzalıya çıkıyorum bildiğin dimdik rampa istersen videosunuda cekem
    Bu videoyu izlemek isterim. aynı kg daki arkadaşlarla birlikte, Valla motoru satar gider cup alırım
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bende 100'lük cub var hem de manuel debriyajlı. 92 kilo ağırlığındayım uzun rampaları 55-60 anca çıkıyorum. 2 kişi binseniz 45'i geçemezsiniz atmayın beyler
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar Ns 200
    size kim hızlı cıkacagınızı söylediki km hız hesabı yapıyonuz konu cıkar mı cıkmaz mı boğulur mu ben şunu soyleyeyım 2 kişi cup motorun gidemeyeceği hiç bi yol tarzı yok ne dik ne çamur ne asfalt ne taşlı scooter değil bu cup motor yakında videoda koycam bekleyın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)