Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup Modeli alırken Dikkat !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    SimsonHunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    1 Hafta önce aldığım 100 ukh silindir hacmi 100 cm3 gözüktüğü için vergi vermek zorunda bırakıldım.Motoru vergisiz diye alıyorsunuz ve vergi veriyorsunuz.
    Dikkat edin..
    Cup modeli alıcaksanız ilk önce ruhsata bakmanızı öneririm öyle bir hatası varsada
    motor sahibinden düzeltmesini isteyiniz.Motorsikleti ruhsat düzeltilmeden kesinlikle almayınız.Ben çok uğrastım 97.1 olarak düzelttirdim fakat 1 günüm gitti o yüzden uğrasmak istemiyorsanız,bunlara dikkat edin..Kimse mağdur olmasın.
    Bilgilerimi size aktardım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    güzel noktaya değinmişsin arkadaşımında bası yandı bu yuzden.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

[/COLOR]aynen katılıyorum arkadaşım.bende uzun bi aradan sonra tekrar motor aldım.model 100-7 ruhsatta 97cc görünüyo.uzun arayışlardan sonra kullanım maliyetlerini göz önüne alarak 70lira alım satım(plaka değişirse 150lira) 33lira sigorta(yapıkredi) ruhsatı emniyetten ücretsiz(bazıları dilenerek bağış istiyomuş) aldım reklam olucak ama paşa paşa geziyorum.
    ruhsatta dikkat edilmesi gereken diğer bi konuda 2kişi yazması gerekiyo.1-2 yıl öncesi bununla ilgili tatsızlıklar yaşadım.
    alakasız olucak ama 1000liraya aldığım motora 500liraya ehliyet almak, hadi 500üde geç koşuşturmacası çok saçma geliyo.bence motor kazalarını önleme maksatlı ehliyet masraflarını azaltıp eğitim aşamasını fazla tutsalar bu ülkenin insanlarına anlatılamaz bi iyilik yapmış olurlar.uzakdoğudaki gibi herkes bi cub alır ve gül gibi geçinir gideriz şerefsizim

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    bende 1 sene önce kanuni tigrina aldım bendede 97 cc yazıyo ve vergi vermiyorum sıkıntı da yaşamadım gayet ii durumda
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)