Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Celik Cup 100 ???

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar CELİK CUP 100 modeli hakkında her hangi bir bilginiz varmı..? motor nasıldır,azmı yakar çokmu yakar,seri midir deilmidir,iyi hız yapıyo yapmıyomu...???
    her hangi bir bilgisi olan paylaşabilirmi...

ŞİMDİDEN TŞKLER...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yenimi almayı düşünüyorsun ve bu makina kaç para ?

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    cup olması çoğu şeyi açıklar zaten.
    az yakar.
    vitesli olduğundan dolayı scooter'a göre kalkış seridir.
    cup motordan hız bekleyemessin 80-90Km. 90 bile fazla.millet 100-110 yapıyorum der,doğrudur parçalarla oynarsın yaparsın ama cup motor için sağlıklı hızlar değildir bunlar,ayrıca parçalarla oynamak motor ömrünüde azaltır tabi.

100cc 'den performans-hız beklemeyin 80 yapar,az yakar. Tüm çin kuplar 100cc'de diretiyor. 2. elde 2300-2400 civarı 2007 innovalar var 10.000km'de!

Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cup olması çoğu şeyi açıklar zaten.
    az yakar.
    vitesli olduğundan dolayı scooter'a göre kalkış seridir.
    cup motordan hız bekleyemessin 80-90Km. 90 bile fazla.millet 100-110 yapıyorum der,doğrudur parçalarla oynarsın yaparsın ama cup motor için sağlıklı hızlar değildir bunlar,ayrıca parçalarla oynamak motor ömrünüde azaltır tabi.
    evt parçalarla oynayınca hızı baya değişiyor arkadaşlarda öyle söylemişlerdi bn parçalarla oynayıp hız yapmayı düşünmüyorum ztn sürüceğim yerlerde öyle hız yapılıcak yerler değil...verdiginiz bilgiler için tşk ederim ellerinize saglık 750 TL ye bi tane buldum güzel modif. ve saglam kullanılmış kazasız temiz bi motor onu alıcam kafaya koydum (: o yüzden ögrenmek istedim nasıl saglam felan diye tekrar tşklerr ;)

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    az yakar,az kaçar fazla hız yapmaz 80-90km yapar oda bir cup için yeterlidir.

hız yapmayı pek sevmem ztn acele giden ecele gider değil mi yaşımda ztn çok genç 15 (:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)