Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Lifan tay 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Tayyip 100 oda güzelmiş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Lifan cup 100
    s.a Arkadaşlar bende lifan 100tay var ama ben hiç peryodik bakımınada gitmedim paso istop ediyoo bir de eskisinden daha fazla yakmaya başladı bi ara yan yattım ondan sonra motor bi sıkıştı hiç yakmamaya başladı sonra motor sikletten babam anlıyor bi hawa ayrı yaptı motorsikletin boğazı açıldı resmen bir yakmaya başladı ki ben önüne geçemiyom km15 16 ykr önceden 8 ila 7 ykrş yakıyodu yani ben 5 tl lik ben ile 1,16 lt. benzin ile 60 65 km yol falan gidyodum şimdi ise 34 km yol gidiyorum.bana yardımcı olun hepinize tşk edrim bileniniz varsa cvp yazsın tşk edrim

Motosikleti
    Aslında sorununun cevabı sorunda saklı hiç periyodik bakıma gitmedim diyosun bi git bakalım hele karbüratörüne bi baksınlar hava ve benzin filtrelerini temizlesinler büyük ihtimalle düzelecektir sorunun
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    aynen 500 ve 1500 bakımlarına gıtmezsen olcağı budur

arkadaslar konusmalarınızı okudum da cın malı motora gore baya sorunsuz bı motor dıe algıladım gercekten bu anlattıklarınızın dısında baska sorun cıkarmadı mı ?

benim kafama yattı gibi bu motor ama su kötü ozellıklerını sayar mısınız arkdslar ozellıkle tetıkcı sen sayabılır mısın ? bu zamana kadar rastladığın kotu yonlerını

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    motoruna gül gibi bakarsan sorun çıkarmaz yok ben motor bakımıyla uğrasamam dersen yamaha ybr125 al

bakımlar masraflı olmuosa aksatmam bakımları da ağır bakım olmaz dımı ?

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    olmaz ama 2 ayda bir en az servise git

Motosikleti
    Alıntı SARI35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kafama yattı gibi bu motor ama su kötü ozellıklerını sayar mısınız arkdslar ozellıkle tetıkcı sen sayabılır mısın ? bu zamana kadar rastladığın kotu yonlerını
    Benim gözlemlediğim en kötü yönü direksiyonuydu bundan önce 3 tane mondial 100 kh cup um olmuştu ona göre biraz daha dar biraz daha rahatsız gibiydi sanki ama performans yönünden mondialden kat be kat üstün olması bu eksisini kapatıyordu

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gözlemlediğim en kötü yönü direksiyonuydu bundan önce 3 tane mondial 100 kh cup um olmuştu ona göre biraz daha dar biraz daha rahatsız gibiydi sanki ama performans yönünden mondialden kat be kat üstün olması bu eksisini kapatıyordu
    hocam bende almayı düşünùyorumda 2 ay sonra sıkar diye cekiniyorum onun icin kuba cg100 sport 5 vitesli bide lifan tay 100 arasında kaldım dediğim gibi çabuk sıkarmı bu cub yoksa debriyajlı mı almalıyım

Motosikleti
    Valla senin kullanım tarzın ve ihtiyacın hangisiyse onu al derim motora bindiğinde elin debriyaj maneti arıyosa ayağın devamlı vites çubuğunu oynamak istiyosa debriyajlısını alırsın mesela yada benim kafam rahat olsun gazı vereyim gitsin diyosan cup almalısın başta da söylediğim gibi ihtiyaç ve tercih meselesi yani

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    daha ilk motorum olacak lifan 100 km sabit hızla gidebiliyo mu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

çok soru sordum kusura bakma usta

Motosikleti
    100 km hıza çıktım ben bi kaç sefer ama devamlı 100 km hızla gitmedim gitmesinide bekleyemezdim zaten sonuçta o şehir içi kullanım için tasarlanmış bi cub (City Urban Bike) yani eğer 100 km hıza çıksın ve devamlı sabit gitsin diyorsan en az 250 cclik bi motosiklet alman gerekecektir.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    tm teşekkür ederim usta ii akşamlar

Motosikleti
    Rica ederim sanada iyi akşamlar

of of kafam karıstı kıme ınanacgımı bılemedım arklar ben lıfan tay 100 ve mondıal mfh arasında kaldım bu ikisinden hangısını tercıh etmelıyım lutfen kullanmıyanlar kafamı karıstırmasn bu ikisi arasında teklıf ettığınz motoru kac sene kac km kullandınız ve bu sure ıcınde cıkardığı sorunları yazar mısınız artık karar almalıyım 2 ay sonra alıcam motoru lutfen tecrubelı olanlar yardımcı olsun ve bunların da dısında onerebılceğınız cınlı cuplardan daha kalıtelı sorunsuz dedığınz varsa ayrıntılarıyla anlatır mısınz ?

Motosikleti
    Bulunduğun yerde hangisinin servis ve yedek parça imkanı var ben Mondialde kullandım Lifanda sıfır cub alacak olsam şu an Mondiali tercih ederdim ilk göz ağrısımıdır nedir mondial daha rahat geldi bana ama Lifanda performans açısından Mondialden iyi lakin sonuçta bu cub motor ne kadar performans beklenebilirki ikinci planda gelir bence ama rahatlık ilk planda o yüzden Mondial derim ben sana harbicesi bu yani

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    mondial snappy kalıpsız küçùk motor mfh desen 2010 malı 2 senelik ve zor satılıyo ama lifan 2012 modeller hem uygun fiyatlı hemde modifiyesi daha güzel bence lifan

lifan cok yakıyo. mondial al sen ama snappy sfcx al mfh değil. hem de daha ucuz.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)