Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Lifan tay 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön tekerleği tubeless olayına cevırmek ıcın sadece sibob mu değişiyor ? herhangi bir lastik tamiri yapan yada satan yerlerde normal sibob taktırabiliyorsak güzel tabi tubeless yapmak..
    ön tekerlek olmuyor. evet tubeless olması için lastik tubelese uyumlu olması gerekiyor yani sibob u lastikçiye taktırdım sağlam olsun dedim motosikletçiye güvenmedim doğrusu ve nazar değmesin 3000 km oldu tubeless yapalı yola devam sorun yok yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    1000 kmdeyken

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 ----------

Afyondan değişik enstanteler Afyon kalesi

Uploaded with ImageShack.us ve imaret camii

Uploaded with ImageShack.us şu an 1240 kmdeyiz devam edecek
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mert961 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanmıcak kimse hafif eğimli yolda mondial mfh 100 ile tek kişi 120 gördüm kadran dayandı sona ama motor parçalanıcak gibi bi histi :D iki kişi 100 km hız kasmadan yaptım artık rodajımı iyi yapıldı yoksa banamı iyisi denk geldi bilemiyorum rodajını da bizzat ben yaptım ve 0-1000km arası rodaj falan uymadım allah ne verdiyse heryere tamgaz sonuç bu şuan 2100km oldu daha tık yok bakım harici servise gitmedim motor benim değil bi arkadaşım 4 tane 0 kilometre aldılar ben aldım bi tanesini 15 gün önce geri verdim sonuç bu şekilde
    bende tek kişi 120 yaptım yanlız sadece denemek amaçlı sadece bir kereye mahsus iki kişi ise 90 la devam etse yeter nede olsa cub eti ne budu ne yani fakat ben alalı 13 ay oldu 10000 km geçti bi yaramazlık yok sadece lastik patlamsı ve kaportalar çatlamıştı ilk aldığımda onlarıda 50 tl ye değiştirdim başka sıkıntı yok mekanik olarak yani

Motosikleti
    Evet haklısın cub eti ne budu ne 110-120 km lere çıkabiliyo belki ama sonuçta redline da yani tehlikeli ve yüksek devirlerde oluyo bu hızlar ş.içi için tasarlanmış motosikletler bunlar 40-60 km uzun yol eğer sabırlıysanız 60-80 km ideal
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben çok uzun değil fakat günde 150 km yaptığım oldu artçı da vardı ikimiz 160 kg varız rampalı yolda vardı gittiğim yerlerde gerçi hemen hemen her hafta en az birgünde 100 yaptığım oluyor çok geziyorum yani gücü yetmemeye başladı tek kişi olsam başka motor bakmam ama bu biraz güçsüz geliyor yani artık önümüzdeki yaz artık 150 cc ye geçerim marka olarakta küba düşünüyorum kısmet ama tek kişi takılacaksa cub 10 numara benzin az yakıyor vergi de yok daha ne olsun

Motosikleti
    250 cc yede geçebilirsin hatta 250 cc senin için daha ideal bence roadstar 250 gibi virago klonlarını tavsiye ederim v motor titreşimde yok yakıtıda uygun bence

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aslında regal raptor lar ilgimi çekiyor ama onlar bana çok hantal geliyor ben daha çok spor takılmayı istiyorum yaşım 28 fakat custom tarzı için daha yaşım genç yani o tarz birşeyler sadce ilgimi çekiyor fakat almayı düşünmem belki gt 250 comet te olabilir diye düşünüyorum hız istemiyorum fakat 100 km/h yapmasınıda istiyorum yani karmaşık düşüncelerim var tvs apache olabilirdi fakat onda da çok sorun çıkmaya başladı cbf desen onda ne sorun ararsan var ybr kaldı geriye oda güçsüz kalır ve ona o para çok geriye kaldı çin malları iyi baktığım için çinli olsada gözün arkada kalmaz bu cub la bile gidemeyeceğim yer yok bakımları düzenli yapıldığı için çinli olsada sorun yaşamam diye düşünüyorum

Motosikleti
    O zaman Kuba senin için uygun ve yerinde bi seçim Allah gönlüne göre versin inş.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    alacam bi köylü modeli devam parayı bulana kadar ona binerim ondan sonra translp inş yoksa çinde üretilen motora 4250 tl para vermem

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alacam bi köylü modeli devam parayı bulana kadar ona binerim ondan sonra translp inş yoksa çinde üretilen motora 4250 tl para vermem
    köylü modeli he çok güldüm. ben de oyle çağırıyorum bazı modelleri. aynı köylü gibiler hakkaten de. bence cub da biraz köy motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

[IMG][/IMG][/QUOTE]

egelim senin cub bizim buradakilerden baya farklıymış. zincir koruma filan yok bizde çıkartmalarda değişik komple.
    bizim burada bunlardan var.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köylü modeli he çok güldüm. ben de oyle çağırıyorum bazı modelleri. aynı köylü gibiler hakkaten de. bence cub da biraz köy motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

[IMG][/IMG]
    egelim senin cub bizim buradakilerden baya farklıymış. zincir koruma filan yok bizde çıkartmalarda değişik komple.
    bizim burada bunlardan var.[/QUOTE]

evet egelinin motoru güzel zincir koruması yani evet sakarya da köyler de her yer cub fakat benim cub tan vaz geçme nedenim mondial oldu lanet olsun sağı solu patladı o yüzden plastik aksamı az olan bi model alacam hemde diyorum 150 cc olsun biraz daha güçlü olur 2 kişi fazla zorlanmadan her yere giderim tipi önemli değil sorun çıkarmasın yeter nede olsa hem zevk hemde ulaşım için kullanıyorum fazla para da vrmek istemiyorum nede olsa zamanla büyüteceğim için çinli olsa da fark etmez adam gibi bakarım 30000 km binerim satarkende 1000 tl ye satsam da fark etmez nede olsa işimi görmüş olur zarar etmiş sayılmam yani

Motosikleti
    evet şimdi farkettim stickerlar baya bi farklı sinyallerde şeffaf ama ciğeri aynıdır herhalde sende yeni almşsın sanırım hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan inş.

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    arkadaşlar benim km 10170 oldu sorunları yazyım 1 kere lastik patladı karbüratörün içindeki sekman uçmuş bunun dışında sorun yok uzun yolda gerçekten güzel sürekli 90 gidiyor km uzun yol yaptığımdAn çabuk 10000 oldu yakıt 105bin yakıyor ben kasımda askere gidecem motor 15 ay yatarsa performanstan düşermi bilmiyorum
    lifan 100

Motosikleti
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim km 10170 oldu sorunları yazyım 1 kere lastik patladı karbüratörün içindeki sekman uçmuş bunun dışında sorun yok uzun yolda gerçekten güzel sürekli 90 gidiyor km uzun yol yaptığımdAn çabuk 10000 oldu yakıt 105bin yakıyor ben kasımda askere gidecem motor 15 ay yatarsa performanstan düşermi bilmiyorum
    Tekerlekleri sök motoruda takoza çek üstünü ört bi şey olmaz ha birde benzini falan boşaltman lazım pas yapar

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bugün km 10210 oldu ben satsam diye düşünüyordum bundan sonraki motor en az 250 cc olmalı yoksa bundan farkı olmaz çünkü motor uzun yolda cbr nin arkasından gidiyor kesilmeden
    lifan 100

Motosikleti
    Satsanda olur tabiki geldiğinde direk 250 cc ile devam edersin hayırlı teskereler şimdiden

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    sağol kardeşim ama satsamda satmasamda ramazan sonrası bodrum fethiye antalya gezisi yapma planım var belki sizlerde katılırsınız çok güzel olur
    lifan 100

Motosikleti
    Gideceğinden 1-2 hafta öncesi haber verirsen olur tabi neden olmasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Lifan Tay100 Cub
    Arkadaşlar kullanım kitapçıgındaki rodaj açıklamasını açıklarmısınız.

ilk 1000km 40 km üzerine çıkma yazıyor bende.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)