Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Lifan tay 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    _halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1498039/detay/ bu ilandaki motoru görünce fikrim değişmişti bakalım ya mavi-siyah yada sade siyah bayide hangisi varsa ondan alıcam..
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii ki siyah. alternatifi yok. belki de bütün markalar arasındaki en yakışıklı cub o
    "Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun" yörük atasözü kitapçığa baktım dün 15-50 yağla doldurulmuştur lütfen 15-50 kullanınız diyor serviste 15-50 ile değişti artık yağımız bu gün Afyona geldim tam 100 km uzun yol performans ve yakıt süper (maşallah) depoyu full doldurdum 100 kmde ibre yarıya bile inmedi üstelik dip gaz 80-100-yerine göre 110 km hızlarla geldim şu an 950 km deyim to be continued
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ben 95 oktan alıyorum petrol ofisinden. geçen 13 liralık aldım 130km ya gider ya gitmez. seninki az yakıyo hakkaten maşallah. ama ben 2 ya da 3 km gidiyorum her çalıştırdığımda. sürekli kısa yol

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    [QUOTE=egelim 43;2375650]135 km ilginç iyi gitmiş boy ve kilo kaç senin? [COLOR="Silver"]
    70kiloyum artçımda 70 kiloydu bana biraz fazla yaktı gibi geldi 300 km 35 tl
    lifan 100

Motosikleti
    ben 95 oktan alıyorum petrol ofisinden. geçen 13 liralık aldım 130km ya gider ya gitmez. seninki az yakıyo hakkaten maşallah. ama ben 2 ya da 3 km gidiyorum her çalıştırdığımda. sürekli kısa yol
    Km yaptıkça yakıt düşüyor ş.içi ş.dışı uzun ve kısa mesafe fark eder tabiki

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

[QUOTE=tetikçi;2378376]
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135 km ilginç iyi gitmiş boy ve kilo kaç senin? [COLOR="Silver"]
    70kiloyum artçımda 70 kiloydu bana biraz fazla yaktı gibi geldi 300 km 35 tl
    aboovvv birde iki kişi valla hayret o hızlara çıkmana göre az bile yakmış 11.6 kuruş kmde
    !!tehlike!! bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    km 9900 oldu 10000 bakımında neler yapılır arkadaşlar
    lifan 100

Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km 9900 oldu 10000 bakımında neler yapılır arkadaşlar
    aramızdaki en ihtiyar lifan sende var sen soyleyeceksin bize ne yapacağımızı. biz değil

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bugun burhaniye de bende baktım tay100 e..gerçekten güzel ve işçilik olarak nispeten iyi..3 sübaplı olması seri olması anlamında evet iyi ama yaklaşık 10 gündür araştırıp soruşturuyorum bu motoru en çok şikayet 3 sübaplı olmasından ötürü ses yapmaya başlarsa kesemezsin birdaha,parçası da diğerlerine göre zor bulunur şeklinde oldu..dönüş yolunda mondial e uğradım ve 2011 yeni çıkarttığı led sinyal ve stoplu yeni cup modelini de inceledim..euro3 motorlu ve eski modellerine göre çok daha kaliteli hissi verdi..ikisi arasında kararsız kaldım fakat mondial her yerde bulunabilen ve 2.el i de bu yüzden daha tercih edilen bir motor..yeni modeli de hiç fena olmamış ;)

http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ppy/index.html

yeni mondialin cantlar fena olmuş. yengeç cantı onlar

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yeni mondialin cantlar fena olmuş. yengeç cantı onlar

yengeç derken

arabaların motorların sağıyla soluyla oynayıp modifiye adı altında onları berbat bi hale sokanlara yengeç diyorum ben. bu motorun da cantları onların seçimlerine uygun bir model

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    arabaların motorların sağıyla soluyla oynayıp modifiye adı altında onları berbat bi hale sokanlara yengeç diyorum ben. bu motorun da cantları onların seçimlerine uygun bir model
    yok yahu senin bahsettiklerin apaçiler )) şaka bir yana fena durmamış aslında ama tek sorun ön frenin kampana olması..onun dışında alınabılecek bir model gibi

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yahu senin bahsettiklerin apaçiler )) şaka bir yana fena durmamış aslında ama tek sorun ön frenin kampana olması..onun dışında alınabılecek bir model gibi
    mfh al o zaman eski model disk yeni neden kampana ki. belki bi sebebi vardır.

Motosikleti
    1000 km deyim nice 1000 lere inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun burhaniye de bende baktım tay100 e..gerçekten güzel ve işçilik olarak nispeten iyi..3 sübaplı olması seri olması anlamında evet iyi ama yaklaşık 10 gündür araştırıp soruşturuyorum bu motoru en çok şikayet 3 sübaplı olmasından ötürü ses yapmaya başlarsa kesemezsin birdaha,parçası da diğerlerine göre zor bulunur şeklinde oldu..dönüş yolunda mondial e uğradım ve 2011 yeni çıkarttığı led sinyal ve stoplu yeni cup modelini de inceledim..euro3 motorlu ve eski modellerine göre çok daha kaliteli hissi verdi..ikisi arasında kararsız kaldım fakat mondial her yerde bulunabilen ve 2.el i de bu yüzden daha tercih edilen bir motor..yeni modeli de hiç fena olmamış ;)

http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...ppy/index.html
    Sen söyleyenlere bakma kullanan varmı sana bunları söyleyenelerin arasında Lifan ı

Arkadaşlar bu tip döküm jantlara sahip cup motorlara tubeless yani iç lastiksiz lastikler takılabilir mi?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu tip döküm jantlara sahip cup motorlara tubeless yani iç lastiksiz lastikler takılabilir mi?
    evet takılır ben taktım hiç sorun yok fakat ön teker yok sadece arka sanayiide sadece sibob taktırıyorsun oluyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet takılır ben taktım hiç sorun yok fakat ön teker yok sadece arka sanayiide sadece sibob taktırıyorsun oluyor

ön tekerleği tubeless olayına cevırmek ıcın sadece sibob mu değişiyor ? herhangi bir lastik tamiri yapan yada satan yerlerde normal sibob taktırabiliyorsak güzel tabi tubeless yapmak..

10 gün önce teker patladı benim çivi girmiş, gittim servise iç şamyel değişti. 20tl. tubeless sordum 50 demişti ama bütün tekeri değişiyo anladığım kadarı ile sadece sibob değildi. benim teker sıfır diye şimdilik tubeless yaptırmadım yazık olmasın sıfır tekere di mi ama

mert961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inanmıcak kimse hafif eğimli yolda mondial mfh 100 ile tek kişi 120 gördüm kadran dayandı sona ama motor parçalanıcak gibi bi histi :D iki kişi 100 km hız kasmadan yaptım artık rodajımı iyi yapıldı yoksa banamı iyisi denk geldi bilemiyorum rodajını da bizzat ben yaptım ve 0-1000km arası rodaj falan uymadım allah ne verdiyse heryere tamgaz sonuç bu şuan 2100km oldu daha tık yok bakım harici servise gitmedim motor benim değil bi arkadaşım 4 tane 0 kilometre aldılar ben aldım bi tanesini 15 gün önce geri verdim sonuç bu şekilde

Motosikleti
    Alıntı mert961 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inanmıcak kimse hafif eğimli yolda mondial mfh 100 ile tek kişi 120 gördüm kadran dayandı sona ama motor parçalanıcak gibi bi histi :D iki kişi 100 km hız kasmadan yaptım artık rodajımı iyi yapıldı yoksa banamı iyisi denk geldi bilemiyorum rodajını da bizzat ben yaptım ve 0-1000km arası rodaj falan uymadım allah ne verdiyse heryere tamgaz sonuç bu şuan 2100km oldu daha tık yok bakım harici servise gitmedim motor benim değil bi arkadaşım 4 tane 0 kilometre aldılar ben aldım bi tanesini 15 gün önce geri verdim sonuç bu şekilde
    Neden geri verdin ki[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 ----------[/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:32 ----------

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] İrfanın doğduğu gün sıfır hali

Uploaded with ImageShack.us Bunlarda ilk uzun yol deneyiminden Kütahya- Afyon 100 km

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)