Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cup Motosiklet Seçimi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    siz bilirsiniz hayırlısı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Lifan 100cup arkadaşta var 0 km aldı yarış bisikleti geçiyor,turlarda onu bekliyoruz ona göre düşünün derim. Kendi de çekmiyor diye dert yanıyor.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan 100cup arkadaşta var 0 km aldı yarış bisikleti geçiyor,turlarda onu bekliyoruz ona göre düşünün derim. Kendi de çekmiyor diye dert yanıyor.
    oha planlarımı alt üst ettin.Olmaz o kadar ciddi olamassın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    kymco straight 150 uçucaksın ben almayı düşünüyordumda vazgeçtim araba aldım..http://www.motosiklet.net/forum/moto...-ornekler.html

Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha planlarımı alt üst ettin.Olmaz o kadar ciddi olamassın.
    Teselli motoruna özel mesajından bakabilirsin. Siyah...........Beyaz

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var arkadaşım senin tanıdığın motoru bozuktur buji sorunu vardır bilmem ne. Neden bilip bilmeden kötülüyorsun. Lifan firması hakkında en küçük bir bilgin olduğunu sanmıyorum. Türkiyeye bilmem kaç milyon dolarlık yatırım yaptı bu firma motorlarını burada üretiyor. yarış bisikleti geçsin diye milyon dolarlık yatırım mı yaptı sözüm ona bu salak adamlar? firmanın menşei çin olabilir ama piyasada dolanan çan çin çon motorlardan bin kat iyidir lifan.

Sıfır motorda olmaması gerekir buji sorunu vs.3000km'deydi sattığında, Lifan'ın kalitesini tartışmıyoruz burada.
    Sorun neyse paylaşmışım varsa bir bildiğin kendin devam et konuya.

Bildiğim şu:

"Lifan Group yüzde yüz kendi sermayesi ile Türkiye de yaptığı yatırımla artık sizlerin yanındadır. Lifan Group’un Türkiye’deki fabrikası ilk etapta 10.000 m2 kapalı 14.000 m² açık alan olmak üzere toplam 24.000 m²’lik fabrikasını kurmuştur.Lifanın hedefleri arasında kaliteyi odaklayan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir amacı vardır. Lifan bu amacın dışına çıkmadan müşteri velinimettir, kalite üreticinin can damarıdır anlayışı çalışmalarına devam edecektir. Lifan ismini Türkiye pazarında en yakın zamanda kalitesiyle ve cazip fiyat avantajlarıyla göreceğinizi ümit ediyoruz. Lifan bu amaçla son sistem imalat makinelerini getirerek ve tecrübeli bir takım kurarak ürün üretmeden ziyade kalite üretmeyi hedeflemiştir.
    Lifan Türkiye de, imalat kısmındaki personelinden idari kısımdaki yönetici personeline kadar Türkiye’nin adını duyurmaya ve ürünleriyle Avrupa da Türkiye adıyla adım adım emin bir şekilde büyümeyi kendine bir borç bilmiştir."

Bunu buraya kopyalarken demek istiyorum ki insanların bi takım emekleri söz konusu, çamur at izi kalsın anlayışıyla emeğe saygısızlık etmeyelim.

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Benim Konu Hortlamış.
    Tartışmayın beyler ben karar değiştirdim zaten Profilim'imde yazdığı üzere hayırlısıyla Kanuni Racer 200s alıcam.

Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim şu:

Bunu buraya kopyalarken demek istiyorum ki insanların bi takım emekleri söz konusu, çamur at izi kalsın anlayışıyla emeğe saygısızlık etmeyelim.
    Ben arkadaşımın memnun kalmadığımdan bahsediyorum.100cc ne cup varsa karşıyım yoksa Lifan bana göre de diğerlerine göre daha kalitelidir.

edep sınırları aşılmadıkça ve tartışma hakaret içermedikçe zararsızdır diyorum. hatta tartışma insana zaman zaman da bilgi kazandırır. ben arkadaşımın fikrine saygı duyuyorum 100 lük cub küçük motordur bence de, köy motorudur, lakin bu tercihi öyle ya da böyle yapan binlerce insan var, ben de bunlardan biriyim, ve bu tercihe dayalı da bir takım insanlar yatırım ve üretim yapıyorlar bu meseleye dikkat çekmek istedim. hatamız varsa affola

Ne alakası var arkadaşım
    edep sınırları aşılmadıkça
    Önce gereksiz ve aşırı kelmelerden sakının sonra istediğiniz kadar tartışalım. Oda tartışılacak bir şey varsa.

Bende Lifan 100 Cup Var Çok Memnunum... Fiyatıda Çok Uygun 1.800 civarı Bişeydi Euro 3 Teklonojisi Var Motorda Bu Demek Oluyor Ki %25 Güç Artışı Var %10 yakıt tasarrufu Var Buda Mesela Honda İnnova Var Cup Modeli 4bin-5bin Fiyat aralıgı Bişeydi Tam hatırlamıyorum O Motorda Bu Euro3 Teklonojisi Yok. Ayrıca Lifan 100 Cup Motor 1.9 Litre Benzin yakıyor 100 Km'de bu Çok iyi... En az Yakan motorlardan Biri ve Herkes Diyorki Euro 3 Teklonojisi Var Motorun Hızı Düşüyor Falan Filan Bunlar uydurulmuş İftiralar... Benım motorum 100lük Lifan arkadaşımda 150lilik Mondıal Var Onu Geçiyor Çok Hızlı Ve Seri Vites Geçişleri Çok Rahat bakımı Çok Kolay bence Çok İdeal Bi Motor Ama şuda Bi Gerçek Kalite Sağlamlık Olarak Tabikide Honda İnnova Gibi Markaları Geçemez Bunada Bişey Diyemem Ama Motorsiklet sonuçta ömür boyu Binemessın bence En İdeali Lifan 100 Cup Fiyatı Uygun Çoğu Kişinin İsteklerını Karşılayabilcek Bi Motor ben Çok Memnunum Arkadaşım 50000 km Oldu Motoru Onunkıde Lifan 100 Cup Hala Biniyor Hiç Bir Sorunda Yaşamadı Çok Ufak Tefek Arızalar Servisi Çok İlgilenıor Zaten Parçaları Aşırı UCUZ Bi Bak Bu Motora Derim Eminim Hoşuna Gider...

Herkeze Kazasız Belasız Günler...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bak bu modelin egzostunu beğendim gerçekten diğer çinlilerden farklı yapmışlar. birde bu lifan çinlilerin yapamadığı balans sorununu halledip vibrasyonu düşürürlerse ozaman değme keyfine.
    inan bunu kymco bile yapamıyor vibrasyon vibrasyon

sakın benim motorumda vibrasyon yok demeyin
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Konu Hortlamış.
    Tartışmayın beyler ben karar değiştirdim zaten Profilim'imde yazdığı üzere hayırlısıyla Kanuni Racer 200s alıcam.
    biz aldıkta nooldu.cub son çare.parçaları çok zayıf racerlerin.dert sahibi olduk sayesinde.hiç anlamazken şimdi hangi dişli nerde ne iş yapar vs vs bayağı bi eğitti beni.yakıtıda ayrı bi dert.madem istiyon 1000-1500 daha ver adam gibi bi motor al misal ybr250 cbf150bile racera her alanda koyuyo bunuda unutma.ben yandım sende yanma

Motosikleti
    Alıntı x type adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz aldıkta nooldu.cub son çare.parçaları çok zayıf racerlerin.dert sahibi olduk sayesinde.hiç anlamazken şimdi hangi dişli nerde ne iş yapar vs vs bayağı bi eğitti beni.yakıtıda ayrı bi dert.madem istiyon 1000-1500 daha ver adam gibi bi motor al misal ybr250 cbf150bile racera her alanda koyuyo bunuda unutma.ben yandım sende yanma
    inan ki yazdıklarını anlamak için yeminli tercüman lazım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Mobiletlerin anavatanı nasıl Fransaysa. Cub motorlarında anavatanı Japonyadır..

Paranız olsun ya da olmasın cub motorda en iyi tercih edilebilecek marka Honda Innova..

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    yukinin 125 lik cup u var bunun hankkında bilgisi olan varmı peki yada başka 125 lik cup bilen marka olarak

Motosikleti
    Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukinin 125 lik cup u var bunun hankkında bilgisi olan varmı peki yada başka 125 lik cup bilen marka olarak
    125cc lik cub olarak innovadan sonra kymco activ125 tavsiyemdir 110da hatta 100cc olannıda tavsiyemdir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Çin çan çondan uzak dur.Kymco ya da hondadan şaşma.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)