Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup Tercihinde Yardımcı Olurmusunuz ? 2 Şeçenek...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bianchi Cosmos 110
    Meraba arkadaşlar... Ben yenı ehliyetı Alıyorum 25 Eylülde falan elimde Şimdiden motorlara bakayım dedim ... Az yakıcak ve sorun çıkarmıcak bışey arıyorum ne önerırsınız?

Ramzey cup 100
    Mondial kh100 ukh 100 Bunlar izmirde baya gidiyo tavsiye edermısınız?

İlk deneyımım ... Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    cup'a bineceksen innova derim al asla pişman olmassın mondial falan düşünüyosan önce innovayı araştır olumsuz hiç birşey duymayacaksın yakıtı olsun sağlamlığ olsun kalitesi parçalarını ucuzluğu daha ne olsun bundan iyisi şam da kayısı

Motosikleti
    Bianchi Cosmos 110
    Hondayı biliyorum dediğin gibi çok guzel ama nakit o kadar param yok ona vericek ben 2.el en fazla 800tl vercek bşey arıyorum

n61l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 638
    ramzey uzun yillar moped uretmis bunlari ihrac etmekte olan bir firma, ayrica yamaha ile yedek parca uretim anlasmasi yapmis olduklarini da hatirliyorum, cuplar burda mi uretiliyor yoksa cin mi bilmiyorum ama, yukaridaki nedenlerden dolayi mondiale kiyasla daha tercih edilebilir duruyor.
    "yorgunum cok yorgun"

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    mondial cup tavsiye etmem bende eskiden 110 ft vardı tabiri caizse her tarafı döküldü vibrasyondan arkama aldığım arkadaşlarım ayaklarını ayaklıklardan kaldırırlardı...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    honda c90 kayadan daha sağlam ;)

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    mondia al bende var gayet sağlam sorunsuzz azz yakıyoo. titreşimde yok 90 ı geçince var biraz işte oda sadece arka sol ayaklıktaa=)
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Bianchi Cosmos 110
    Saolun beyler başka bilgi verebılecek varsa çok iyi olur ve bu motorlar ne kadardan başlıyo 2.el

tetikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    lifan cup derim titreşim cryptonla aynı sayılır vites geçişlerde parmak ucuyla kaldıracak kadar rahat fiyat 1000 tl civarında
    lifan 100

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    kardeşim bence mondial al hem fiyatı uygun tabiki honda yamaha gibi olmasada idare eder hem fiyatıda uygun bi kere honda alırsan 2.ci eli pahalı innovanın 2. eli 2.300 tl civarı sıfır mondial 1.690 tl biz geçen geziye çıktık 160 km yol yaptık 8 lira para yaktı motorsiklet tavsiye ederim mondial 100 ukh kh değil kh den daha ii ukh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:21 ----------

forevermore kardeşim 110 ft güzel motor ii kullanmassan yada 2. elden alıp aldığın kişi bayırda 4 le çıkmaya çalışırsa motor zorlanır biz gezideyken 110 ft 125 mg 100 ukh gittik ibreler 105 gösterdi tabi bizden güçlüydüler onlar 115 gibi vurdu ama hemen hemen aynı gittik birde biz 2 kişiydik 105 vurdu karıncalınıo 95 i gecince

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

tetikçi lifan cup satıyorsun bilirim bu ayakları kendi motorunu övme arkadaşım

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı motorcu12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bence mondial al hem fiyatı uygun tabiki honda yamaha gibi olmasada idare eder hem fiyatıda uygun bi kere honda alırsan 2.ci eli pahalı innovanın 2. eli 2.300 tl civarı sıfır mondial 1.690 tl biz geçen geziye çıktık 160 km yol yaptık 8 lira para yaktı motorsiklet tavsiye ederim mondial 100 ukh kh değil kh den daha ii ukh

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:21 ----------

forevermore kardeşim 110 ft güzel motor ii kullanmassan yada 2. elden alıp aldığın kişi bayırda 4 le çıkmaya çalışırsa motor zorlanır biz gezideyken 110 ft 125 mg 100 ukh gittik ibreler 105 gösterdi tabi bizden güçlüydüler onlar 115 gibi vurdu ama hemen hemen aynı gittik birde biz 2 kişiydik 105 vurdu karıncalınıo 95 i gecince

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

tetikçi lifan cup satıyorsun bilirim bu ayakları kendi motorunu övme arkadaşım
    inan bana motoru sıfır aldım ve o kadar temiz kullandım ki anlatamam. tüm bakımlarını eksiksiz yaptırdım.

ilk aldım yolda iken çat çat jantın telleri kırılmaya başladı. tüm jant telleri yenileri ile değişti. vibrasyondan tüm grenajlar (sağ ve sol) kırıldı. koptu. göstergelerin üstündeki cam sapsarı oldu (sanırım güneşten malum antalya ama tüm çinliler böyle antalyada) ha motor aksamında sorun çıkardı mı hayır. ama ben gene de tavsiye etmiyorum sürüş zevki açısından ve insanın moralinin bozulması açısından. (seri bir motor ama o konuda haklısın kardeşim)
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inan bana motoru sıfır aldım ve o kadar temiz kullandım ki anlatamam. tüm bakımlarını eksiksiz yaptırdım.

ilk aldım yolda iken çat çat jantın telleri kırılmaya başladı. tüm jant telleri yenileri ile değişti. vibrasyondan tüm grenajlar (sağ ve sol) kırıldı. koptu. göstergelerin üstündeki cam sapsarı oldu (sanırım güneşten malum antalya ama tüm çinliler böyle antalyada) ha motor aksamında sorun çıkardı mı hayır. ama ben gene de tavsiye etmiyorum sürüş zevki açısından ve insanın moralinin bozulması açısından. (seri bir motor ama o konuda haklısın kardeşim)
    kardeşim motoru ne kadar ii bakarsan dışardakiler doğru durmuo geçen dediğim 110 ft ile abisi yeni sıfır 125 mg almış çocuklara baktık durduk yerde vites atıo debraja basıyolar doğru durmuyolar yani senin haberin bile olmaz inan 110 ft kullanıo komşumuz 40000 kmde 6 yıldır kullanıo memnun hatta dioki şimdiki motorları verseler vermem dio seri makine

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:18 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim gösterge bundada sap sarı oldu ama ii motor daha gösterge telleri bile değiştirmedi bi kere kaza yaptı ön plastik kırıldı onuda aldılar bide amarsitör değiştirdi ama orjinal amartisöründen aldı taktı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:21 ----------

haa yanlış yazmışım 110 ft 8 lira yaktı 160 kmde bizim 100 ukh 6.500 lira yakmış 160 km de

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Lifan a bakmanı tavsiye ederim .
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    kardeşim parça olarak mondial daha ii

İnnova kullanıcısı olarak kesinlikle innovayı tavsiye ederim.sorunsuz sağlam ve çok ekonomik motor.uzun yıllar binilebilek motor.Daha almadıysan tabi.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    çin malı motosikletler birazda şans işidir kiminin ki arızasız 35 bın 40 bın km yaparken kımınınkı 5 bın km dokuluyor fakat mondıalın cup larının daha ıyı oldugunu tecrubemle destekleyebılırım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)