Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En iyi cup 100-125 cc Hangisidir..?(Honda ve Yamaha Dışında)

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Lifan 3V öyle mi? onlarda tel jantlı !
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yakında olacak
    hemen mondialin cup modellerine bak yarı otomatik ve tam otomatik versiyonları var,hemde az yakıyor

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Evet yeni çıkan cuplar tam şehir içi için..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    KUBA CG 150 SPORT
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni.. ;)
    bence de kanuni nin tigrinası güzel bi cup tavsiye ederim

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    lifan 100 cup
    lifan 100

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben cub motor tavsiye etmiyorum çünkü plastik parçalar çatlıyo marka farketmez fakat ramzey in parçaları esnek olduğu söyleni yani kolayla çatlamaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    serdarmert bence mondial 100 ukh al hem fiyatı uygun hemde parçası ucuz benzindede mükemmel geçenlerde 170 km yol yaptık 6.5 lira yaktı 170 kmde daha ne diyim
    hem 125 likliklere bakma vergisi var ona vercen parayla benzin alıp dolaşırsın. Bide 100 lük alıp 120 vurdurmaya çalışırsan hiç 100 lük alma 125 lik al o zaman mondial 100 ukh 105 vurdu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

Alıntı ilyasyuki100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bence yuki 100 lük çok memnunum yakıtta cimri hem de deli gibi çekiyor
    kardeşim yuki marka çok tutulmuyo yedek parçası her yerde yok bide çabuk arıza yapıo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 ----------

Alıntı adidas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen mondialin cup modellerine bak yarı otomatik ve tam otomatik versiyonları var,hemde az yakıyor
    100 ukh ii motor ama 100 km yi tavsiye etmem 100 ukh ful depoyla 190 km yol gidiosa 100 km 110 km gidio

hiç kimse asya motorun modellerinden bahsetmemiş ben de resimlerden en çok as 100-7 turkcub modelini beğendim. bu motorla ilgili ya da asya motorla ilgili bilgisi olan varsa yardım istiyorum.

y.infernal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VW Polo
    Alıntı motorcu12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdarmert bence mondial 100 ukh al hem fiyatı uygun hemde parçası ucuz benzindede mükemmel geçenlerde 170 km yol yaptık 6.5 lira yaktı 170 kmde daha ne diyim
    hem 125 likliklere bakma vergisi var ona vercen parayla benzin alıp dolaşırsın. Bide 100 lük alıp 120 vurdurmaya çalışırsan hiç 100 lük alma 125 lik al o zaman mondial 100 ukh 105 vurdu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

kardeşim yuki marka çok tutulmuyo yedek parçası her yerde yok bide çabuk arıza yapıo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 ----------

100 ukh ii motor ama 100 km yi tavsiye etmem 100 ukh ful depoyla 190 km yol gidiosa 100 km 110 km gidio
    Atarken biraz ufak atında civcivler yesin

Ben hayatımda 4 kuruş yakan motor görmedim. Hybrid motor mu var sizinkinde ?

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Şu an piyasanın hakimi mondial diyebilirim parça ve servis sorunu olmayacağını düşünüyom hem yeni modelleride güzel :D
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Tabiiki MODENAS... Ama bu gerçek Endonazyalı olanlardan hani şu JET-Fadılın getirttikleri varya işte onlar. Ne motordu beee.. özledim valla.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    -
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiiki MODENAS... Ama bu gerçek Endonazyalı olanlardan hani şu JET-Fadılın getirttikleri varya işte onlar. Ne motordu beee.. özledim valla.
    Hakikaten..O yıllarda bir Modenas alıp, yıllarca kullanmak vardı..

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    kardeş bende kanuni tigrina var kesinlikle tavsiye ederim parça bakımından uygun çok hızla işin yoksa ve şehir içi şehir dışı gezmek istiyosan çok uygun. al bi topcase arkasına monte et ne taşımak istiyosan taşı..
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

_halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    Alıntı houlacaust adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bende kanuni tigrina var kesinlikle tavsiye ederim parça bakımından uygun çok hızla işin yoksa ve şehir içi şehir dışı gezmek istiyosan çok uygun. al bi topcase arkasına monte et ne taşımak istiyosan taşı..

Kardeş kanuni tigrinayı kaça aldın.. tavsiye edermisin ? eksi yönleri ve artı yönlerini söyleyebilir misin?

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    cup modelini kullanmadım ama KUBA 100 cg touring modelini kullanıyorum, çok çok çok memnunum, dağ, dere tepe heryeri gezdik ama hiçbir yerine birşey olmadı ve depoyu bitiremiyorum. alırsan kuba al derim.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    kanuni al o zaman diğerlerine göre daha iyi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    modenas
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Bende Var 100 cc Ramzey Şasi,Rialli Silindir,Yoshimura Piston Takımı,Rialli Hız Dişlileri,Yoshimura Egzoz Yani Komple Düzme..130 Görüorm Yakıtı Yok Denilecek Kadar az...Yalnızz Muayenede Egzozumu Kabul Etmiyolar..Gazı Kes 2 Vitesde Ver Tekrar Birden Kafana Geçmesse Kabul etme..Ben Asya 100 cc Tavsiye Ederim Sağlam Ve Akıcı Bi Motor..125 Likte Diyosan Kanuni Breton Bizde Var Antepte KOMLE Düzme Silindir 200 CC Takılı Komple Hız Dişlisi Takımı Var Egzoz Kilis El Yapımı 150 KM/H Geçiyo..

bnde monial mfh var sıfır aldm 2300 km de araba ibresiyle ölçtük 125 i görüyo motoru açmasını bildkten sonra geriisi önemli değil ama en iyi ve en kaliteli buji hangisi ve hangi yağ daha iyi motrm açısından onu merk edyrm bilen varsa öğreneblrsem menun olurum...tşkller....

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    dostum jianshe diye bir marka var cryptonla aynı parçalara sahip aynı fabrikada üretiliyor 110cc onu alırsan ömürlük makina..japon cryptonlarla aynı kaliteye sahip..ve aynı ses
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler