Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

100cc lik motorsiklet almak istiyorum ne önerirsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Adam geçen sene açmış topiği, şimdi cup'u almıştır bile,harap olma yolunda ilerliyordur
    Rahat olun siz
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial cup almada ne alırsen al
    kardeşim senin motorunda mondial hemde 100 lük seninkiyle 100 ukh arasında birşey yok motorlar aynı sadece dış görünüşü farkı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:41 ----------

Alıntı zaferone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mondial cup 100 ukh kullanıyorum şuan 12000 de hiç problem yaşamadım,110 km yapabiliyorum öyle eksoz falan açmadım yakıt konusunda çok cimri,genelde cuplar arsında fazla fark yok tabi senin bütçene bağlı anladın sen onu...
    tabiki kardeşim ii kullanırsan mis gibi motor kardeşim hondaymışya yamahaymışta bunun motoruyla pek bir alakası yok hondayı al cbr 125 i 5 vitesle bayır çıkar bide mondial 125 mgyi dene ikisindede motoru bayırda çıkmaz deneyin dur gitmeye çalış motorsikleti zamanında vites atarsan bişey olmaz demi kardeşim bağzıları hava olsun die 1 vitesle motoru bağırtıyolar hava olsun die cahillik devirinde vites atadan zorlanmıyacak motorun bişeyi olmaz mondialde sağlam motor ama honda kaliteli olduğu için isim yapmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:46 ----------

Alıntı zaferone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mondial cup 100 ukh kullanıyorum şuan 12000 de hiç problem yaşamadım,110 km yapabiliyorum öyle eksoz falan açmadım yakıt konusunda çok cimri,genelde cuplar arsında fazla fark yok tabi senin bütçene bağlı anladın sen onu...
    [QUOTE=y.infernal;1945344]Motoran torro nun motor ömrü daha uzun , mondial vs. tamirciden çıkmaz.

mondiali ii kullanırsan bişey olmaz bizim komşumuz var 110 ft kullanıo 40000 kmde tık yok motorda bi kere düştüler dışındaki plastiğini değiştirdiler sen 100 lük motorla 130 yapmaya kalkarsan bozarsın motoru

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler