Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bionik

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı cilgin52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranızda beldeyama bionik 52 kullanıcısı varmı?
    hala 52 bioniği olan varmı desek daha kolay..
    mutlaka vardır gözü gibi bakan antika değerinde ...
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 city
    aRkadaşım bu motR bnde 1 ay öncesine kadaR waRdı çok temizdi ve yolda göRenLr satıyomusun demeden geçmezdi.. tam iLçe içi kuLLanımLk bi motoRdr bnce yakıt tüketimi uygun ve masRafszdı. Ama nazR deydi işte biriLeRi çok beğnmş olcakki bahçemden çaLdılaR kim bi mobileti çaLmaya tenezüL edeRki :D işte bnm motorum öLe bi motordu :S

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim sen al bioniği takma kimseyi çoğu çinli scooterdan daha sağlamdır..

kalkışı çok yavastır ama 100cc - 125cc piston attımı çoğu çin motorlarına toz yutturursun..
    bilader ben 6 seneden beri farklı motor binerim ama sen istersen 100 lük piston al ki mopet 80den sonrası yok düz silndire nasıl sıgdırcan o pistonu bir seyi bilmden yorum yapmayalım yarıscını manisa alasehire beklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 PM ----------

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala 52 bioniği olan varmı desek daha kolay..
    mutlaka vardır gözü gibi bakan antika değerinde ...
    biz antikalardan hoslanırız alır kral yaparız 140 net görür siz gibi cin malı ile ugrasmayızz kendi el emegimiz ile toplar azvalta cıkarız

Bionik 52 değil ama Electronik 52 Mobylette motorum var altımda. Hızı düz yolda 60-65 Km arası değişiyor. Yakında yeni bakım yaptıracağım motoru komple bakıma alacağım. Düzde 70 Km yi geçecek diye düşünüyorum. Yokuş aşağı zaten 75 Km yi zorluyor. tabi hız için diyorsan al bi Peugeot hurdası onu topla derim. Ama ben keyif yapıcam diyorsan humakkak Mobylette al derim. Ben son derece memnunum. Yokuşlarda Peugeot markalara toz yutturuyorum. benden bu yorum yeter, karar senin. Ayrıca Mobylette hastasıyımdır...

Ve Benim 52 Electronic Flash:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    Alıntı xufuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı değildir ama iki zamanlı motorlar dört zamanlı motorlar kadar uzun ömürlü değildirleronun yerine ikinci el honda activa önere bilirim
    motorun ömrü ona bakan kişiye göre değişir uzun ömürlü deildir demişsin ama dayımdaki bionik belki 20 senelik motosiklet hala sağlam.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Mobyletlere şehir içinde kullanacaksan çin scooturlarına tercih ederim.. ömür, dayanıklılık parça yakıt vs..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

bionikler çok sağlam makinelerdir.çin motorlarına taş çıkarırlar.çin motoru alcağına mobilet al daha iyi

Slm arkadaşlar yeni üyeyim ilk mesajımı yzıyorm ztn bu konu için üye oldum ama sitenizi çok beyeniyorum bundan sonra sitenizde sürekli aktifim:

Öncelikle mbk 92 model bionik kullanıcısıyım ve cin malı 150cc motorlara toz yutturuyorum motorumun dişlileri bile orjinaldir nasıl mı toz yutturuyorum öncelikle motorun huyunu suyunu bileceksin nasıl hızlancanı bileceksin bionik pejolardan çok farklı bi makinedir bence pejoları sevmem v kasa oldu için ama çoğu tek pejoyada toz yutturdum yarış hayranı değilim yolda ras gelirse yaparım bionik ayrı bi zevktir şimdi honda innova almayı planlıyorum am motorumu satamıyorum gönlüm elvermiyo ve satmıcamda :D

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Onur&pelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar yeni üyeyim ilk mesajımı yzıyorm ztn bu konu için üye oldum ama sitenizi çok beyeniyorum bundan sonra sitenizde sürekli aktifim:

Öncelikle mbk 92 model bionik kullanıcısıyım ve cin malı 150cc motorlara toz yutturuyorum motorumun dişlileri bile orjinaldir nasıl mı toz yutturuyorum öncelikle motorun huyunu suyunu bileceksin nasıl hızlancanı bileceksin bionik pejolardan çok farklı bi makinedir bence pejoları sevmem v kasa oldu için ama çoğu tek pejoyada toz yutturdum yarış hayranı değilim yolda ras gelirse yaparım bionik ayrı bi zevktir şimdi honda innova almayı planlıyorum am motorumu satamıyorum gönlüm elvermiyo ve satmıcamda :D
    Sakın satma mesela benim bazen kafam bişeye bozuluyo biniyom mobilete zaten onu çalıştırmaya çalışırken bütün sinirimi alıp götürüyo hele o sesi yokmu ...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

satmadım ztn orjinal sesi adamı bitiriyo ztn düşün ben bide onun susturucusunu komple kestim kafa taktım bide egzoza ayaklık kaynak ettim bastım zmn ayakkabı yanıyo die şimdi bi basıyom bam babababababa bam baaaaa die caddede herkez bana bakıyo o makineden o ses nasıl çıkıyo die ama sesi hala bana yetmiyo ve burda çok bilgili arkadaşların oldunu örendim ve bişi sormak istiyorum tiger die bi egsos var ve ben bionikten yarış motoru sesi gelmesini istiyorum eyer tigeri takarsam o ses gelir mi acaba yani ses egsosamı balıdır makineyemi makineye balıysada yrış motorunun sesine benzermi ?

slm arkadaşlar bende bi motor almak istiyorum şöyle 250 , 300 tl arası bişeyler arıyorum acaba pejo mu alsam bionik 52 mi hangisi daha hızlı köyde oturduğum için rampa çıkması lazım,hangisi daha ii benim açımdan..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)