Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

altai tank 50(110)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cb250r
    selamlar. yeni uyeyim, ilk mesajim.

en az 15 yillik ertelenmis bir motosiklet sevdasinin kullerin dogmasi, araba kullanmaktan bikmam, pandemi, can sikintisi falan derken altai tank 50 cub motoru aldim.

scooter almak istemedim acikcasi, cinlilerin kayis aktarmasi bana pek guven vermedi. en azindan zincir daha iyi gibi.

bunu neden aldim? B sinifi ehliyet kullaniyor vs vs detaylar herkes ile ayni..

peki neden Altai 50 aldim? tabikide japonlar pahali geldi, çinliler icinden de en guvenilir bu geldi.

450 km kullandim suan. rodaj bitmek uzere.
    artilar:
    +tuketim. 1,5-1,7 litre yakti. 70 km hizi gecmedim.
    +motor guclu. yokus falan dinlemiyor cikiyor.
    +sekli, cublara gore daha hoş.
    +plastik kalitesi diger cinlilere gore daha iyi.
    +hoş bir sesi var.
    +selesi rahat
    +110 cc ye donusum ucretsiz hediye.
    +motoru aldigim bayi indirim yapti, karta vade farksiz taksit yapti, 3 bakim hediye etti ekipman icin guzel indirim yapti falan derken adamla ahbap olduk.

eksiler:
    -titresim elciklerde var. 1 saat araliksiz kullandim elim uyustu.
    -arka vites kotu. bilemiyorum belki diger cublar da boyledir, emin degilim.

soyle bi sure kullanayim, 2 tekere alisalim, borcu bitsin, virus bitsin, a2 ehliyetimizi de alinca insallah gonlumde bi 250 lik japon var.

suan aklima gelenler bunlar. eger 50 cc arastiranlar varsa, alternatifler arasina alabilir diyorum. tavsiye ederim. sormak istesiginiz soru varsa sorabilirsiniz.

hepinize saygilar.
    gurucuk, tommygun, Guven ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4strings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güle güle kullanın. Sayenizde marka ve modeli tanımış oldum. Ruhsatta iki kişilik mi yazıyor? Bir de kaç milimetre çapındadır bilmiyorum ama ön fren diski muadillerinden büyük görünüyor. Göründüğü gibi iyi tutuyordur umarım. Altay tankımızın da bir an önce seri üretime geçmesi umuduyla.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Evet 50cc böyle bir dönemde gerçekten güzel bir alternatif. Bu makinelere nazik davranmak gerek. Cart diye gazı açmamak, ilk çalıştırmada ısınmasını beklemek, kesicide gitmemek vs gibi yani sınırları zorlamamak gerek. Bunları yaptıktan sonra kendi halinizde sağdan sağdan yolculuk yapar sorun yaşamazsınız. Her ne kadar para bağlanılsa da bunlar Çinli bir 50cc. Japon muamelesi yapıp motoru bozan arkadaşlar sonra da Japon gibi dayanıklı olmayışından yakınan arkadaş çok. Fiyat performans ürünü bu araçlar. Nazik davran yağını suyunu zamanında değiştir. Kafan rahat gez.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı 4strings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Sayenizde marka ve modeli tanımış oldum. Ruhsatta iki kişilik mi yazıyor? Bir de kaç milimetre çapındadır bilmiyorum ama ön fren diski muadillerinden büyük görünüyor. Göründüğü gibi iyi tutuyordur umarım. Altay tankımızın da bir an önce seri üretime geçmesi umuduyla.
    evet ruhsatta 2 kişilik yazıyor. disk çapını bilmiyorum ama ön frenler gayet güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 50cc böyle bir dönemde gerçekten güzel bir alternatif. Bu makinelere nazik davranmak gerek. Cart diye gazı açmamak, ilk çalıştırmada ısınmasını beklemek, kesicide gitmemek vs gibi yani sınırları zorlamamak gerek. Bunları yaptıktan sonra kendi halinizde sağdan sağdan yolculuk yapar sorun yaşamazsınız. Her ne kadar para bağlanılsa da bunlar Çinli bir 50cc. Japon muamelesi yapıp motoru bozan arkadaşlar sonra da Japon gibi dayanıklı olmayışından yakınan arkadaş çok. Fiyat performans ürünü bu araçlar. Nazik davran yağını suyunu zamanında değiştir. Kafan rahat gez.
    çok teşekkürler. devir göstergesi olmadıgı için kaç devir çeviriyor ne ediyor bilemiyorum, ama zaten 60-70 gidilcek bi motor. şuan bi sıkıntımız yok çok şükür sadece insanlar bakıyor, ufacık motora robocop gibi full ekipman binmiş adam diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler