Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MR için;

Motovento
    REKLAM ALANI
    nehirr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peki bunun hakkında ne düşünüyorsunuz detaylı bilgi verebilir misiniz özellikle kullanıcılar lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    iyidir hoştır

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyidir hoştır
    Bunu mu söylüyorsun bayağı detaylı olmuş nesi iyi nesi hoş bilgilendirebileceksen yaz?

Motosikleti
    Alıntı nehirr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu mu söylüyorsun bayağı detaylı olmuş nesi iyi nesi hoş bilgilendirebileceksen yaz?
    150 ör vultre den bahsediyorsan 162 cc gayet sağlam bir motor bloğu var emsallerine göre biraz fazla yakabilir
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

150 ör vultre den bahsediyorsan 162 cc gayet sağlam bir motor bloğu var emsallerine göre biraz fazla yakabilir
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-temiz-isteyenlere-584874304/detay bi bakar mısın uygun mu?

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Uğraşma derim mondialle

Motosikleti
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-temiz-isteyenlere-584874304/detay bi bakar mısın uygun mu?
    dışarıdan temiz duruyor eğer yağını zamanında değiştirdiyse daha kilometresi düşük fiyat için bir şey diyemem parçası ucuz ve bol
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

2015 model km düşük, motor baya temiz duruyor.Elektrik tesisatıyla oynanmamış ise alınır.Biraz pazarlık yaparsan, motor göründüğü gibiyse alınır.Temizlerinin piyasası hemen hemen o civarda.

dışarıdan temiz duruyor eğer yağını zamanında değiştirdiyse daha kilometresi düşük fiyat için bir şey diyemem parçası ucuz ve bol
    Bakalım görüşcez. Hiçte bişey anladığım yok ya. Ustaya gidicem rastgele, yormaz cebi inşallah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model km düşük, motor baya temiz duruyor.Elektrik tesisatıyla oynanmamış ise alınır.Biraz pazarlık yaparsan, motor göründüğü gibiyse alınır.Temizlerinin piyasası hemen hemen o civarda.
    Teşekkür ettimm

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    2014 model 150 mr vulture kullanıyorum benimle birlikteliğinin 7 yılını doldurmak üzere ve gayet memnunum diğer mondiallere kıyasla daha sağlam alt yapısı var (japon alt yapılı diyorlar ama pek kulak asmıyorum şahsen) her ne kadar 150mr olarak geçsede 162cc blok var üzerinde. Uzun yolda(elazığ-malatya arası) herhangi bir sorun çıkartmadı şehir içi olarak kesinlikle tavsiye ederim tam bir dağ keçisi dağ tepe bayır dinlemiyor. Bazı arkadaşlar elektrik tesisatı sorunlu demişler fakat hala bir sorunla karşılaşmadım. kısaca yağını suyunu zamanında değiştir kafa kulak rahat olsun gönül rahatlığıyla bin. Tekerine taş değmesin.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barkin_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 model 150 mr vulture kullanıyorum benimle birlikteliğinin 7 yılını doldurmak üzere ve gayet memnunum diğer mondiallere kıyasla daha sağlam alt yapısı var (japon alt yapılı diyorlar ama pek kulak asmıyorum şahsen) her ne kadar 150mr olarak geçsede 162cc blok var üzerinde. Uzun yolda(elazığ-malatya arası) herhangi bir sorun çıkartmadı şehir içi olarak kesinlikle tavsiye ederim tam bir dağ keçisi dağ tepe bayır dinlemiyor. Bazı arkadaşlar elektrik tesisatı sorunlu demişler fakat hala bir sorunla karşılaşmadım. kısaca yağını suyunu zamanında değiştir kafa kulak rahat olsun gönül rahatlığıyla bin. Tekerine taş değmesin.

elektrik tesisatında kronik bir sorun oldugun söylemedim aslında, sadece ek işlem yapmaya gelmez hassas bir tesisatı var
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    kusura bakmayın o halde ufak bir yanlış anlaşılma olmuş
    arndiol bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elektrik tesisatında kronik bir sorun oldugun söylemedim aslında, sadece ek işlem yapmaya gelmez hassas bir tesisatı var
    Baya hassas . Kablolar ince ve kafa altında olduğu için kopmalar yaşanabiliyor. Mh 125 drift sayfasında kafa altındaki kabloları depo altına aldığım bir paylaşım yapmıştım. Sizde yapabilirsiniz. Onun haricinde ekstra ekleyeceğiniz her elektrik kullanan komponent için elektrik tesisatına fazla yüklenmeyecek şekilde plan yapın. Yoksa cortingenşıtrayze

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)