Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ege50 gelen ses sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

motoru yeni aldım 500 km de motor ilk bakıma gitmedim 1. viteste 25 km/h 2.viteste 45km/h zorlayınca zırrrr diye bir ses kaporta sesi titreme geliyor aşırı acaba zorlamamak mı lazım yoksa yağ değişimi lazım anlayamadım yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ...........!
    İroni Açık:

"Çok iyi yapmışsın 500 bakımı zaten boşa. içindeki yağ seni 10000 km idare eder.

Titreşim ve ses ise motoru açmadığın için. Biraz zorla motoru piston açılsın. Bak sonucunda hiç bir derdin kalmayacak."

İroni Kapalı.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı Bulut_Motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İroni Açık:

"Çok iyi yapmışsın 500 bakımı zaten boşa. içindeki yağ seni 10000 km idare eder.

Titreşim ve ses ise motoru açmadığın için. Biraz zorla motoru piston açılsın. Bak sonucunda hiç bir derdin kalmayacak."

İroni Kapalı.
    sonucunda motor da kalmayacak :D
    since 1987

hocam zar zor parayı denkleştirdik motoru elimize almayalım 500 bakımına gidecem bugünlerde inşaallah ama bir danışayım dedim. Sağolun yinede

Motosikleti
    ...........!
    Alıntı keles1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam zar zor parayı denkleştirdik motoru elimize almayalım 500 bakımına gidecem bugünlerde inşaallah ama bir danışayım dedim. Sağolun yinede
    Dostum bazı şeylerin şakası olmaz. Şimdi servise götürsen km si geçmiş diye garanti dışı bıraksalar ne yapacaksın.

Eğer evde kedi besliyorsan zamanında yemeğini vereceksin yoksa evdeki eşyaları kemirir. Bunu bilmen lazım.

Eğer cebinde para yoksa hepimizin yaptığını yapıp ya yürüyeceksin ya da bisiklet alacaksın. Hepimiz yaşıyoruz bu şeyleri. Bu işler böyle.

çok sağolun hocam haklısınız daha dikkatli olurum inşaallah bundan sonra.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)