Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moped ile trafige cikmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar ! Yillar once pejo 103 vardi. Zevk icin tekrar alayim diyorum ama bununla sanirim mahalle disina cikamam. En azından ilçe icinde gezebilsem diyorum.Kullanlar nasil yapiyor zaten ilanlarda hep plakasiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

103 olup plakalı olanlarda var ve yollarda olan
    Çekme belgesi ile satın al sonra muane yaptırsın tse motor değişmedi ise gerek te yok ama masrafı çok tutacak onun yerine çinlilerin hero nun filan aynı onların kasaya benzeyen 100lükleri var onlardan alsana

Hocam sigorta plaka olursa zaten 100 cc den asagi mantikli değil gibi. Komik gelebilir ama ailem korktuğu icin siddetle karsi cikiyo.memlekette koyde kullanmaya bile 100 lukten korkuyo babam Mopedle zevkine ara sira turlarim dedim. ihtiyaç değil de tamamen zevkine

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Korkacak bişey olduğunu düşünmüyorum. Gayette eğlenceli olur. Fıtı fıtı gidersin.

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    2 yıl moped sürmüş birisi olarak çok keyifli olduğunu net bir dille belirtebilirim motosiklet öneri sorarsanız arora ares 50-11 bu işte son noktadır 72 73 km son hızı vardır gaz tepkisi gayet canlıdır motor 80 cc dir ruhsatta 49 cc olarak geçer
    https://www.youtube.com/watch?v=LtlWQ1Geqp0
    youtube.com/watch?v=o2JpE-aOOP8

çektiğim şu iki videodan inceleme yapabilirsiniz.

Güzel video.motoru satan bayide 50cc, 80cc gücünde diye yazmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

Bi yerde okudum motor degismesi, fatura otv si odenmesi, o seneden beri muayene cezasi bunlar varmis. Cekme belgesi cikarttirip alsam ayni seyler mi olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler