Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vergisiz sigortasız Hangi CUB?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    4. motor Honda
    Merhaba,

2. motor olarak ruhsatta 50cc görünen cub alacağım
    sağlamlık olarak hangisi dersiniz ?
    motorları gerçekte 100ccmi oluyor?

Başka çinli 125 veya 150cc motor uydurulabilinir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    faikinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar250d
    Bende yuki gusto modeli ile ilgileniyorum sanırım alacağım... araştırmalarım sonucunda ve bayi ile görüşmelerim sonucunda yuki'nin gusto modelinin ruhsatta 49.5 cc görünüp aslında 97.5 cc olduğunu öğrendim. fiyat olarak 3,500+plaka+ruhsat+150tl(sözde) değerinde zincir+uyduruk bir kask'a anlaştım kredi karına da 12 ay taksit daha almadım kararsız bir şekilde beklemedeyim :(

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    50cc sahibi olarak şunu söyleyebilirim öncelikle bir motorunuz varsa bu kesinlikle gitmiyor gibi gelecektir. Ben 49cc yazıpta 90 küsür cc olanını bilmiyorum belki vardır. Aldıktan bir müddet sonra swap yapmayı düşündüm bir iki usta ile görüştüm çoğu 80cc ya da 100cc lik kitler var dedi ama güvenemedim. Eğer motorda yer var ise ve aktarma oturursa neden olmasın ama bu seferde frenin gücü yetecek mi o motoru yerinde durdurmaya orası tartışılır.. Ama evet sigorta yok vergi yok iki yılda bir muayneye git gel tamam mis gibi

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Honda Winggo şiddetle tavsiye ederim. Vergi yok mal sağlam ve fiyatı çok ucuz (2.el)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    salcano 4 senedir kullanıyorum 7 yaşına girdi sıkıntı yok

faikinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar250d
    yuki gusto modelini aldım 3400 tl + zincir kaskı istemedim motorun gidişi çekişi çok iyi motor 100 cc lakin ruhsatta 49 cc kw l1 sınıfı bisiklet olarak geçiyor vergi yok sigorta yok dert yok tasa yok :D 60km hızlara rahat çıkıyor 80 km hızı gördüm uzun yıllar binilecek bir motor beni 1 yıl idare etsin yeter tavsiye ederim.

Bende yuki gusto 50 ile arora ar50-50 kasırga arasında kaldım yukinin km saatini daha fazla beğendim ama aroranın farlarının duruşu jantların siyah renk olması aynalarının boyalı olması bagaj ve yolcu basamağı demirinin siyah boyalı olması daha hoşuma gitti acaba aroradan alırsam km saatini değiştirebilirmiyim ona uygun devir saatininde olduğu yukininki gibi bi km saati takılırmı

bende almak için araştırma yapıyorum arkadaşlar

yuki gusto
    ege
    dragon
    runner
    gibi seçenekler var tavsiyeniz hangisi olur

Yuki gusto ve kuba ege arasında kalmıştım bende.Ege de ön kampana fren olduğu için eleyip yuki gusto bakmaya başladım,3 hafta önce 1300 kmde 3 aylık falcon magic50 aldım.Yukinin aynısı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler