Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDİAL 150 MR VULTURE KESİCİ RÖLE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    Selam millet
    mondial 150 mr vulture kullanıyorum. Video izleme sitelerinde gezinirken cg cub devir kesici röle başlıklı videolara denk geldim ve gerçekten şaşırdım yapmak için sabırsızlanıyorum ama herhangi bir zararı var mıdır bilmiyorum lütfen kullanan veya duyanlar yardımcı olabilir mi??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olayı bilmiyorum ancak vulture mondialin en saglam motoru olsa bile elektrik tesisatını beğenmiyorum. 2 sene kullandım sadece elektrikten sıkıntı yaşadım 1 kez.

yapacaksan dikkatli ol

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum; neden devir kesici röleye ihtiyaç duyuyorsunuz? Zaten motorun limitleri belli, sürekli kırmızıda gezmenin de ileride başımıza açacağı potansiyel zararları da biliyoruz. Japonların dediği gibi "Birşey düzgün çalışıyorsa, kurcalama."

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    yanlış anlamayın fakat motosiklet bizimle birlikteliğinin 8.yılına girmek üzere herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz (elektrik aksamından kaynaklı arıza).

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

estağfurullah, sormak sorgulamak en doğal hakkınız. Sualinizin yanıtına gelecek olursam; motosikleti fazla kesicide kullanan birisi değilim zaten sadece arada bir de olsa kendimi tatmin etmek için kesiciye sokuyorum. Tabiri caizse “vututu” denilen sesi duymak istiyorum, tek amacım bu.

Bence zararı olmaz, devir sona gelince ateşleme kesilecek, egzoz patır patır ses yapabilir ateşleme kesilip tekrar devreye girince.

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    bende herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum fakat elektrik tesisatı şakaya gelmez danışmakta fayda var diye düşündüm düşünceleriniz için teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler