Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bionik e kardeş geldi (Flipper)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mobylette Flipper M14
    Daha önce aldığım bionik mobilete , flipper m14 kardeş geldi. Yakın zamanda ikisi de adam edilecek. Filipper a daha el atmadım, bionik in motor sökük evde yakında toplayacağım.

Bu da motor
    Carbondioxid, Gouranga, snappy x ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şu motor ne idi be , ilk piyasaya çıktığında uzay mekiği gibi aykırı tasarımı ve sessiz naif egzoz sedi vayybe.
    kaklen bunu beğendi.

Motosikleti
    Mobylette Flipper M14
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motor ne idi be , ilk piyasaya çıktığında uzay mekiği gibi aykırı tasarımı ve sessiz naif egzoz sedi vayybe.
    Aynen zamanında çok özenmiştik o zamanlar durum yoktu almaya en çokta bu modelini severdim. bugüne nasipmiş, bir kaç dokunuşla geçip karşısına zevkle seyredebilirim.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Moblyette değilde,ki onu hiç sevmemiştim gençliğimde,puch hastasıydım ben. Hele monza vardı koldan iki vites. Temiz bişey bulsam bu yaştan sonra yine binerim. Diğer bir hastalığım da honda hero sleek idi. Özellikle sleek ama diğer modeli değil. O da olsa binerim.
    En kısa zamanda adam edip tadını keyfini çıkarmanızı dilerim.
    kaklen bunu beğendi.

Motosikleti
    Mobylette Flipper M14
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moblyette değilde,ki onu hiç sevmemiştim gençliğimde,puch hastasıydım ben. Hele monza vardı koldan iki vites. Temiz bişey bulsam bu yaştan sonra yine binerim. Diğer bir hastalığım da honda hero sleek idi. Özellikle sleek ama diğer modeli değil. O da olsa binerim.
    puch genel olarak v şase olduğu için pek sevmedim ama dediğiniz model gerçekten güzel ama bulmak neredeyse imkansız, o zamanlar da azdı şimdi hiç yok. dediğiniz motorlar benimde zevkime uygun düz şaseli olanları hep sevmiştim. Önce bioniğin motorunu topladıktan sonra buna da el atacağım, bayramdan sonra başlarım yavaş yavaş, teşekkürler cevabınız için.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse puch ile uğraşmıyor,koldan vites tam dert yumağı debriyajı da tam ayırmaz,segman atarsın 2 bin km sonra gene başlar,mobylette parçası da bol çalışma mantığı da kolay
    kaklen bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse puch ile uğraşmıyor,koldan vites tam dert yumağı debriyajı da tam ayırmaz,segman atarsın 2 bin km sonra gene başlar,mobylette parçası da bol çalışma mantığı da kolay
    Sen kullandın mı bunu? Yoksa kulaktan dolma bilgilerle mi konuşuyorsun?
    Yaşım 44. Tam 30 sene önce kendi sahip olduğum 5-6 puch motosikletim oldu. Sshibi olmadan kullandıklarımda dahil olursa sayısı belli değil. Emin ol o dediklerin hikaye...
    Şöyle diyeyim 1986 modelini sıfır almıştık 1998 de halen orjinal silindir pistonla devam eden şıkır şıkır çalışan bir puch maxi vardı bizde...
    Önemli olan nasıl kullandığınızdır motoru,zamanının 4 zamanlı hondasının deposuna 2 zamanlı gibi yağ koyarak köfyeci bacası gibi dumanlı kullananlarıda gördü bu gözler.
    2018 yılında canı alınmış 1990 model puch gördüysen orasını bilemem tabi. ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)