Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En Çekişli Cub Hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar hafif ve güçlü motor almak istiyorum bir ayağım zayıf ve yaşım 51 rampa yol çıkmak için.Tavsiyelerinizi yorumlarınızı bekliyorum .selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Crypton 110 kullandım, çok memnundum (%90 iki kişi gezdim ve 12-13 bin km yol yaptım)
    Şimdi crypton 115'ler çıkmış. İyi olduğunu tahmin ediyorum.
    aydin67 bunu beğendi.

Motosikleti
    ns 200
    Suzuki Adress sizin icin ideal olabilir. Illa ki vitesli olsun derseniz onceliginiz Crypton 110 veya Wing-go olsun. Crypton 115 artik ulkemize gelmiyor ve yalnizca iki yil satista kaldı. Ilerleyen donemde yedek parca sorunu yasamaniz olasi gorunuyor. Crypton 110 ise 2004 yilindan beri ayni motor blogunu kullaniyor ve yedek parcasina daha cok uzun yillar erisebilirsiniz. Wing-go ise on fren disk ve kampana olmak uzere iki ayri opsiyonla satisa sunuldu. Disk olani tercih edin. Butceniz kisitliysa Tvs neo modelini de inceleyebilirsiniz. Crypton veya Wing-go kadar titresimsiz olmasa da saglamlik konusunda hemen hemen aynidir. Tek kriteriniz guc ve hafiflik ise Suzuki adress veya Tvs neo sizin icin uygun olacaktir.
    aydin67 bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM JOYMAX Z - YAMAHA CRYPTON 115
    Crypton 115 kullanıyorum. 85 kiloyoum, çekiş açısından problem yaşamadım.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Kullanmadım ama en çekişlisi Honda Innova diye biliyorum. Özellikle enjeksiyonlu olanı.

EmreArslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 2023
    50cc olarak ben çekiş konusunda yuki gusto 50 tavsiye ederim eğer ehliyet ve sigortadan tasarruf edilebilinecek ise. Kullanıcısı olduğum için atikliğinden çok memnunum bende çok araştırdım kullandım içlerinde 500cc olarak en verimli bunu gördüm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)