Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 maksimum lastik genişliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Forumdaki lastikle ilgili hemen tüm konuları okudum ancak istediğim tatmin edici cevabı bulamadım.

Soruyu gayet açık ve net bir biçimde soracağım, kişisel görüş değil net bilgi olursa memnun olurum "ne alayım, nasıl yapayım diye sormuyorum.." Bu yüzden; "ne gerek var, tüketim artar, tutuş azalır, orijinalliği bozma, yakışmaz mukabilinden göreceli nasihat içeren bir cevaba gerek yok"..

Herhangi özel bir modifikasyon yapılmamış, fabrika çıkışlı CBF 150 için maksimum ve minimum lastik ön ve arka ebatları nelerdir ? Yani CBF 150'nin standart jantına, sürtme yapmayacak şekilde TAKILABİLECEK EN GENİŞ ve EN DAR LASTİK EBATI NEDİR ?

Yanıtlayanlara teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

200lük tak sen kafan rahat olsun.zaten takan mühendis azamisini takmış daha ne derdin var ?

Motosikleti
    Arkadaşım istersen sana yeni başlayanlar için Türkçe okuma kılavuzu gönderebilirim. Mesajda böyle manasız cevap istemeiğimi açıkça belirttim çünkü, sıradan bir zekâ dahi bunu anlayabilir bence.. Konu hakkında bilgin yoksa gereksiz, boş cevap yazmana da gerek yok..

Lastik ebatları ile ilgili neredeyse tüm forumu okudum ancak maksimum ebat konusunda bilgiye ulaşamadım..
    Bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum..
    Norton772 bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevabı biliyorum. tablosu da var. üslubunu beğenmedim o yüzden bilgi vermeyen bu boş içerikli mesajı bırakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:14 ----------

Alıntı yamtareroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım istersen sana yeni başlayanlar için Türkçe okuma kılavuzu gönderebilirim. Mesajda böyle manasız cevap istemeiğimi açıkça belirttim çünkü, sıradan bir zekâ dahi bunu anlayabilir bence.. Konu hakkında bilgin yoksa gereksiz, boş cevap yazmana da gerek yok..

Lastik ebatları ile ilgili neredeyse tüm forumu okudum ancak maksimum ebat konusunda bilgiye ulaşamadım..
    Bilen arkadaşlardan cevap bekliyorum..
    aramaya inanan, azıcık sıradan bir zekanın altındaki biri google'dan bulabiliyor. zamanında benim 20 saniyemi almıştı.

Motosikleti
    Öncelikle size üslup beğendirme gibi bir istek ve kaygımız yok, biliyorsanız cevabı yazıyorsunuz, bilmiyorsanız (ki öyle görünüyor) gereksiz taramalara girmiyorsunuz.. Bu kadar basit..

Bu konuda bilgi verebilecek ve mesaj kirliliği yaratmayacak, konuyu bilen biri yazarsa memnun olurum..

CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    50-100 18 anlas sjsjajsjdj bundan kalını yokkkkk
    yamtareroglu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı CriminalS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50-100 18 anlas sjsjajsjdj bundan kalını yokkkkk
    Teşekkür ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler