Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

firen balataları ve büyük inç lastik

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle merhaba abilerim aranizda cok deneyimli insanlar olduğu icin burada birkaç aklıma takılan problemi paylaşmak istedim daha yeni bir üyeyim hatalarımı mazur görün
    bundan 4 ay once 2. el yuki apollo 125 7d aldım temiz bir motordu geçenlere kadar ön lastiğin janta gore bir inç buyuk olduğunu fark etmemiştim lastiği söküp taktığımda o 1 inçlik fark bariz bir şekilde belli oldu ve yolda giderken gidon sürekli aşağı yukarı sallanıyor 18 inç lastiği 17 inç janta oturtmanın bir yolu varmıdır
    ve söktüğüm sırada ( iki firen de kampana ) arka kampana pediyle önü değiştirdim arka daha az dı ama cok iyi tutuyordu bittiği zaman ön kampanayı değistirmesi daha kolay olur diye değistirdim şu an arka cok iyi tutmasina rağmen ön taraf hiç tutmuyor balataları farklımıdır tekrar eski haline mi getirmeliyim

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    büyük inç lastik nasıl olmuş ki janta hiç olmaması lazım.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Yoktur. O yüzden her jant çapına uygun çapta lastik üretiyorlar
    Jantına ve arka lastiğine uygun bir ön lastik gerek sana. Sağlıklısı bu olur..

motorun orjinali bu arka 18 ön 17 inç jant ama benden onceki sahibi nasi yaptiysa 17 inç janta 18 inc lastiği tam ortalayarak takmış peki firenler hakkinda ne düşünüyorsunuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)