Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDİAL SNPY 100 YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

MERHABA ARKADAŞLAR MONDİAL SNPY 100 MODELİNİ ALDIM VE SİGORTA YAPTIRİM DEDİM AMA 960 TL SİGORTA PARASI ÇIKTI 2 YERE SORDUM İKİSİDE BU FİYATI VERDİ BEN BU MOTORU ANNEMİN ÜSTÜNE DEVREDEBİLRMİYİM FATURASI BENİM ADIMA PLAKA RUHSAT ÇIKARMADAN DEVİR OLUYORMU NE YAPMAM LAZIM 400 600 ARASI BEKLERKEN SİGORTAYI 960 TL ÇIKTI ÖNERİSİ OLAN VARMI BUNALDIM ALDIMA PİŞMAN ETTİ BU SİGORTA BENİ
    samsun bafrada ikmet ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Ziraat bankasına sor HDİ sigorta inova (nova) sigortaya sor banaka -200daha ucuz diye biliyorum

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Konuyu takip ediyorum, üç ay önce aynı durumda kalıp en baştan annemin üzerine almıştım. Keşke biraz daha araştırsaydınız.

Ödemeden devir yapılıyor mu bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bilgilendireceklerdir. (ancak mümkün olmadığını düşünüyorum)

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Siz aracı üzerinize alın sigortayı da yaptırın (pahalı olsun önemli değil), hemen satışı annenizin üzerine verin yatırmış olduğunuz yüksek sigorta parasını iade alırsınız. Sorun yok. Sigortacıya bu şekilde anlatın.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz aracı üzerinize alın sigortayı da yaptırın (pahalı olsun önemli değil), hemen satışı annenizin üzerine verin yatırmış olduğunuz yüksek sigorta parasını iade alırsınız. Sorun yok. Sigortacıya bu şekilde anlatın.

Direk 100 liraya noter masrafını ver yaşlı bir akrabaya üzerine geçir öyle yaptır hiç uğraşma sigorta şirketiyle faturadan satış olur.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Bunun neresi "çok acil", bir de onu anlatır mısın?

işte direk olmuyormuş sazman kardeşin dedigi gibi yapıcaz galiba eger direk yaparsan 500 lira gibi bi masrafı varmı notere sordum hiç girme o işe dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

öyle yapıcaz büyük bir ihtimal ama 100 lira gibi bi kesik atar dedi 15 günlük kullanmış olursun dedi 1 günde devrini versen bile dedi

Motosikleti
    R25
    Alıntı etarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun neresi "çok acil", bir de onu anlatır mısın?
    10 defa okudum arkadaşın ÇOK ACİL diye bi yazı yazdığını göremedim ben ??

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı tiken55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte direk olmuyormuş sazman kardeşin dedigi gibi yapıcaz galiba eger direk yaparsan 500 lira gibi bi masrafı varmı notere sordum hiç girme o işe dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:49 ----------

öyle yapıcaz büyük bir ihtimal ama 100 lira gibi bi kesik atar dedi 15 günlük kullanmış olursun dedi 1 günde devrini versen bile dedi
    Bak kardeşim tanıdık bir sigortacı bul. Kredi kartından sigortayı yaptır ama beklemesini söyle. Hesap donduruluyor. Bir saat içinde satış kağıdını getirirsen kredi kartından çekilmeden iş bitiyor. Ben yaptım oldu, sorun olmuyor.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 defa okudum arkadaşın ÇOK ACİL diye bi yazı yazdığını göremedim ben ??
    Ya mesajları karıştırdım, ya da başlık bir şekilde değişti (değişebilir mi bilmiyorum). Eğer hata bendeyse vur beni!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)