Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbulda Mobilet Satılan Yerler ve Adresleri Bilenler Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yaşım 17 a1 ehliyetimi aldım.İstanbulda mobilet arıyorum.Bulabileciğim yerler ve saatlerini bilenler yazarsa çok sevinirim.Eminönü topkapı falan oralara baktım yoktularParanın bir önemi yok maksat nostalji arkadaşlar bilenler lütfen yardım etsin şu yazı mobiletle geçireyim herkese iyi forumlar koly gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    sıfır kilometre mobilet yok ama istersen sıfır gibi var 1500 tl istiyom

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Galiba sen Mobilet değil, Moped arıyorsun. Mobilet bir markadır, Moped ise bir motosiklet türü (scooter, cup, v.b.)

İnternetten bir araştır. Yok, eğer ben çok tembelim diyorsan http://www.mondialmotor.com.tr/model/scooter/50-revival veya http://www.mondialmotor.com.tr/model/scooter/100-loyal düşünebilirsin. Aradaki fiyat farkını düşünürsek belki 100 cc olanı tercih edersin (benim aklımda bu var). Çinli alma diye yaygara koparanları dikkate alma, onlar ellerindeki kazulet motorların piyasası düşmesin diye yaparlar bunu. Sakın ola ki elektrikli bilmemne almaya kalkışma, akü masrafı benzin masrafına yaklaşıyor. Yolda kalınca kamyonete koyup geri getirme masrafı da cabası.

Bu arada, ben Mondial'ci filan değilim, çok araştırdım, çok şikayet, yorum, değerlendirme okudum, hâlâ da okuyorum, Mondial almaya karar verdim, o kadar.

Akıllı sürüşler, kazasız belasız eğlenceler...

Dostum mobilet dediğin ürün sadece gazı ve freni olan inanilmaz ses çıkartan bir motor. Onu sana sana istanbulda kullandirtmazlar sesinden dolayi . Kirsal yerlerde daha ckk yaygındır akdenizde ozellikle .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Mehteran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum mobilet dediğin ürün sadece gazı ve freni olan inanilmaz ses çıkartan bir motor. Onu sana sana istanbulda kullandirtmazlar sesinden dolayi . Kirsal yerlerde daha ckk yaygındır akdenizde ozellikle .
    kim kime kullandırtmıyor ? evrakları ve sigortası tam ise kimse birşey diyemez.istanbuldada plakalı mobiletler var

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bizim işyerinin temizlikçisi dayıda var ilk sahibi yazamaha zoom var 6.000 km de felan ama deli para istiyor 2.500 tl işine gelirse aranızı yaparım kendinden çok bakar motoruna

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler