Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CB 125 ACE

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Wing go
    Merhaba arkadaşlar ben honda cb 125 ace almayı düşünüyorum eksilerinin cok oldugunun farkındayım özellikle devir saati ve yakıt depo göstergesi yok onları aparatları varmı? veya yine az yakan yarı otomatik veya tam otomatik tavsiye edebileceğiniz 125cc yi geçmeyen motor varmı ? bütçe en fazla 7.000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı erhanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben honda cb 125 ace almayı düşünüyorum eksilerinin cok oldugunun farkındayım özellikle devir saati ve yakıt depo göstergesi yok onları aparatları varmı? veya yine az yakan yarı otomatik veya tam otomatik tavsiye edebileceğiniz 125cc yi geçmeyen motor varmı ? bütçe en fazla 7.000
    Madem 7bin var o zaman cbf 150, ybr 125 veya cb 125e düşün derim. Acenin en önemli eksikliği ön frenin kampana olması.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    kardeşim ybr al daha rahat edersin

7000e göre Scooter istiyorsan yamaha d'elight çok ama çok kaliteli şık ve enjeksiyonlu az yakan bi alet.commuter istiyorsan ben de olsam honda alırdım

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim motorda benzin göstergesi var ama depoda 30 liralık benzin varken neredeyse boş gösteriyo. Motorun deposu 50 liralık benzin alıyo zaten. Fullersen full gösteriyo neyseki. Ufak motorlarda çok düzgün çalışan bir şey değil benzin göstergesi. Olmasa da olur. Dururken depoyu çalkalayınca kalan benzini anlıyosun.

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    cbf 150 al onu hiç satma 1000 cc motora binsem 2. motor olarak cbf'e halen binerim şehir içinde 10 numara bi alet

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda benzin göstergesi var ama depoda 30 liralık benzin varken neredeyse boş gösteriyo. Motorun deposu 50 liralık benzin alıyo zaten. Fullersen full gösteriyo neyseki. Ufak motorlarda çok düzgün çalışan bir şey değil benzin göstergesi. Olmasa da olur. Dururken depoyu çalkalayınca kalan benzini anlıyosun.
    şamandırayı değiştirmeyi denedinizmi benim çinlininki düzgün çalışıyor
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Wing go
    16 yaşımdayım şuanda sadece a1 sınıf alacam fazla motor düşkünü olmadıgım için 125 lik yetiyor bana 150 cc a1 sınıfında geçmiyor ybr 125 de fazla yakıyor diyorlar HİÇ APARATI yokmu bu motorların

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı erhanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşımdayım şuanda sadece a1 sınıf alacam fazla motor düşkünü olmadıgım için 125 lik yetiyor bana 150 cc a1 sınıfında geçmiyor ybr 125 de fazla yakıyor diyorlar HİÇ APARATI yokmu bu motorların
    ybr mi çok yakıyor hemen hemen her motor ybr den fazla yakıcaktır aparat derken kişiselleştirme amaçlımı
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr mi çok yakıyor hemen hemen her motor ybr den fazla yakıcaktır aparat derken kişiselleştirme amaçlımı
    Şamandırayı değiştirsem depo akıtır bakarsın. Fazla kurcalamamak gerek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)