Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shell Advance 15 50W ve ngk buji

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd 2015
    Merhaba bende Mondial 100 cub var bu yağ ve buji yi kullandım sizce sıkıntı yaratır mı kendim degistirdikten sonra motor baya olumlu şekilde değişti sizce sorun olurmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    O yağın aynısını bende kullanmıştım viteslerde hafif bi yumuşama oldu ama ömrü fazla gitmiyor.Her değişimde farklı yağ kullan hangisi güzelse onla devam et.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Yağını sürekli değiştirme iyi olan markda sabit kal çin malı vs sakın sakın koyma... geçen sezona kadar bende 2011 mondıal 150 mc vardı 21.000 de motorunda tık yoktu buji olarak ngk cr7 yani senınkı ıle aynı bujiden kullandım yağa gelince castrol 10w-40 benım onerım bu yönde ama daha kaliteli üreünlerde var(motul vs gibi) da castrol 10w-40 yeterli geliyor .Shell in yağını kullanmadım ama yakın kalıtededırler muhakkak .Ama castrol dene bi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    çinli bu kardeş bendede aynı motor var castrol koyuyorum 200 km sonra gene katran gibi koy bak ybrye 500 km sonra yağ gene temiz bizim çin malı motorlarda ne dandik malzeme kullanmışlarsa artık bilemem,bujiye gelirsek benim motoru 3600 kmde orjinal bujisi var üstünde sen ngkdan fayda gördünmü gördüysen bende alatım ondan takalım bakalım

O yağ motoru traktöre çevirir biraz kalındır.

onur455 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd 2015
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yağ motoru traktöre çevirir biraz kalındır.
    sıkıntı olmaz yani zaten haziran gibi castraol actevo 10 40w ile değiştiricem ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler