Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yarı otomatik motosiklet tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Yari otomatik yani cup gibi 4 vitesli olup daha farkli goruntude motor daha once gormustum racing gibi yapmislar modifiye felan degil markanin orjinal motosikletiydi fakat suan piyasada hic goremiyorum o tarzda motor marka model tavsiyesi bekliyorum tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    Yuki Motor YK100-16 Yıldız

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Nedir bu yarı otomatik ?
    İşin kimyasını bilen biri varmı ?
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu yarı otomatik ?
    İşin kimyasını bilen biri varmı ?
    debriyaj yok ama vites attırıyon

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    otomobillerdeki yarı otomatik şanzımanlar aynen düz vites gibi vurdurup çalıştırılabiliyor....

merak ediyorum motosikletlerdeki yarı otomatikler akü biterse vurdurarak çalıştırmaya izin veriyormu?..

tecrübe eden varmı ?
    .
    eski nesil otomatik şanzımanlar veya kasnaklı sukuterler in akü biterse yolda kalma derdi vardı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otomobillerdeki yarı otomatik şanzımanlar aynen düz vites gibi vurdurup çalıştırılabiliyor....

merak ediyorum motosikletlerdeki yarı otomatikler akü biterse vurdurarak çalıştırmaya izin veriyormu?..

tecrübe eden varmı ?
    .
    eski nesil otomatik şanzımanlar veya kasnaklı sukuterler in akü biterse yolda kalma derdi vardı
    ayak marşı var

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vurdurabilirsin vitese takar ayağını bırakmassın motor hızlanınca vites pedalını bırakırsın çalışır burda vites padalını basık tutmak depriyajın sıkmakla aynı etkiyi yapıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

senin dediğin motor sadece görüntü ama yolda sağlam gidicek rampalarda bayılmadan cıkıcak iki marka var biri kymco straight150 150 cc 5 vites çok sıkı cub türkiyedeki tek 5 vitesli cub ikincisi modenas gt 135 bunlar 150 cc lik birçok motosikletten teknik olarak üstün ve güçlü maddi durumun yetiyorsa ve yolda diğer motorlardan geri kalmak istemiyorsan bu ikisi mantıklı

dorado corvus ?

jaglerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda innova
    elbette temiz bir innova yada modenas derim gerisi boştur bir cub hastası olarak bunu diye bilirim ama innova bir ayrı motordur bilen bilir çin malını kötülemek istemem diyemem çünki hepsi honda yamaha ve bunun gibi japan firmaları kopyalarlar kii aynı kaliteyide üretemezler ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)