Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Uygun bir cup 100 cc almak istiyorum sizce hangi marka alayım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    mondial ramzey kanuni kuba çelik bisan asya ?
    önerisi olanlar lütfen yardımcı olurmusunuz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    05kaptan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    bütçen ne kadar

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    1.800 civarı . ya ben aslen manisalıyım ama zonguldakta oturyorum . manisada adamlar 1200e bisan roadstar 100 cc motor alıyorlar piyasa fiyatına bakıyorum 1600 :D meğer adamlar taksitle motoru alıyorlar peşin paraya çevirmek için ppeşin paraya 1000-1300 tl civarında satıyorlar :D bende bu fiyatlarda alıcam :D bütçe sıkıntı değil :D model lazım yakıt tasarrufu ve hız :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı yunus4567 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.800 civarı . ya ben aslen manisalıyım ama zonguldakta oturyorum . manisada adamlar 1200e bisan roadstar 100 cc motor alıyorlar piyasa fiyatına bakıyorum 1600 :D meğer adamlar taksitle motoru alıyorlar peşin paraya çevirmek için ppeşin paraya 1000-1300 tl civarında satıyorlar :D bende bu fiyatlarda alıcam :D bütçe sıkıntı değil :D model lazım yakıt tasarrufu ve hız :D
    millet hız yapmak için cup alır olmus memleket nerelere gidiyor
    xmuro312 ve yüksel66 bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    tabi alırlar ben lifan cup aldım 11500 kmde sadece rodajı düzgün yaptım ve bakımları tam düz yolda 110 yokuş aşağı 130 görüyo
    lifan 100

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    kardeşim tamam bizde biliyoruz cupla hız yapılamayacağını ama aynı fiyata en hızlısını almak varken nye yavaşını alayım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet hız yapmak için cup alır olmus memleket nerelere gidiyor
    kardeşim doğru söylüyorsun :D
    beyler bi yardım edin :D

05kaptan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan tay 100 2011
    bende alırken kuba lifan ve mondial lin sfc snappysi arasınd a kalmıştım sana bunlarada bakmanı öneririm

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    ben motorumu satıyorum ama cup deil üniversiteye gideceğimden satıyorum ilgilenirsen irtibata geçelim.
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    Kymco Agility 50
    asya 100-8 Race güzel cup diyorlar forumdan birisi 140 yaptım diyordu

Motosikleti
    Lifan Tay 100 cc
    Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorumu satıyorum ama cup deil üniversiteye gideceğimden satıyorum ilgilenirsen irtibata geçelim.
    teşekkür ederim ama sıfır motor düşünyorum bide cup olması şart :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:41 ----------

Alıntı warner2010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya 100-8 Race güzel cup diyorlar forumdan birisi 140 yaptım diyordu
    kardeşim 140 basması imkansız :D
    evet dediğin gibi asyanın kini güzel diyorlar :D
    bu arada bunlardan hangi markalar çin hangileri değil yardımcı olurmusunuz ?
    artı çin olunca ne olur ?

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Cub motorların 120 yi aşacağını pek sanmıyorum.120 den sonra ölüm riski var.Yani ben cryptonla 110 yaptım en son hatta 105 fln ondan sonra motor böle titreşim değilde sallantı oldu..hafiflikten dolayı 100 kg zaten hiç uğraşmayın bişiye o hıza çıkana kadar imanın gevriyor 10 saniye duruyosun sonra iniyosun..hiç değmez..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Kymco Agility 50
    biz yarış yapıyorduk agility 50 var bende arkadaşta ramzey 100 cc cup var geçti beni bi baktım geri döndü ehliyet yok arkadaşımda bendede yok ben kaskla geçtim jandarmanın yanından bana devam et dedi arkadaşı durdurmaya çalışmış kaçmış ne plaka var ne ruhsat kaçmış asya 120 yapar tahminimce zaten 140 km yapamaz dişli küçültme filan vardır AS100-8 kimde varsa bilgi versin biraz bende alıcam ondan seneye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi alırlar ben lifan cup aldım 11500 kmde sadece rodajı düzgün yaptım ve bakımları tam düz yolda 110 yokuş aşağı 130 görüyo
    Guzel motormus. Benımki Ankara-Konya yolu Oran'dan asagı tarafını bilenler bilir yokus asagı 160 yapmıstım. En ufak titreme vs. olmadı Cup motora olan sevgim artmıstı Tabi geceydi trafik yoktu, trafikte tavsiye etmiyorum o hızlarda biri sizi goremeyıp serit dahi degiştirse olumle sonuclanan kazalar meydana gelebilir.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER BM150
    Merhaba ben Salcano Spider 100 kullanıyorum cok memnunum bence pişman olmayacagın bi secimdir. gezgin ruhlu bi insan oldugumdan cogu insanın bu tarz motorla gitmek istemeyecegi kadar uzaklara gittim..nişanlımla beraber bostancıdan kocaeli turuna cıktık, yetmedi yalovayıda gezdik o da yetmedi bursa da iskender yedik sonra yalovaya dönüş idoyla pandik ve mutlu bir şekilde gezimizi bitirdik. hatta birgün yine bostancıdan kalktk piyerlotiye kahve içmeye gittik. piyerlotide yokuslarıyla ve tepesiyle meşhurdur. ben sınırlarını zorladıgımı düşünüyorum hiç üzmedi beni. çorluya bile gittik...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı plectrum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel motormus. Benımki Ankara-Konya yolu Oran'dan asagı tarafını bilenler bilir yokus asagı 160 yapmıstım. En ufak titreme vs. olmadı Cup motora olan sevgim artmıstı Tabi geceydi trafik yoktu, trafikte tavsiye etmiyorum o hızlarda biri sizi goremeyıp serit dahi degiştirse olumle sonuclanan kazalar meydana gelebilir.
    O göstergenin yanlış gösterdiği çok açık, gerçekte 110-115 yapmışsınızdır en fazla. 160 yapsanız motoru yolda tutamazsınız o derece güvensizleşir yol tutuşu.
    jaglerx bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yahu arkadaşlar sallıyosunuz madem biraz düzgün sallayın. 26.4 hp lik cbr 250 r anca ıkınarak yapıyo o hızı. Siz nasıl 7-8 hp ile çıkıyosunuz o hıza? E hadi 10 hp olsun?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    100 cc motosikletle 160 yaptın öyle mi?
    ve bi de vibrasyon olmadı ?
    7 8 hp motosikletle ?
    20 hp motosikletle adamlar o hıza zor ulaşıyorlar
    merkezkale bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bak nası buldun? Benimkide 200 yapıyodu çinli ibreyle

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    deseki rüzgar vardı yokuştu bilmem neydi 110 gördüm..
    tamam dicem olabilir .
    benim son hızım 117 filan adem abi 120 1 2 kere yaptım o da arkamdan ittirdi rüzgar
    100 km hızı geçtikten sonra zaten titriyor motosiklet
    75 85 km hız iyi uzun yol için benim motora
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    biraderde vardı. Düzde 95, rampa aşa 135 gösteriyodu. 135 derken gerçekteki hızı max 120 idi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)