Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda wing go, yamaha crypton, tvs neo x3i

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım hepinize saygılar sevgiler.
    A2 ehliyettine yazıldım. İlk motorum cub olsun istiyorum ve yer sıkıntısı olmadığı içinde uzun yıllar satma niyetim yok.
    Sizce hangisini almalıyım hızla işim yok ama yokuş çekişi benim için önemli. Haftasonları 300 km geziler planlıyorum. Biraz uzun oldu ama yardımlarınıza ihtiyacım var. Şimdiden herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim gözümde hepsi aynı, yani gidip bi mondial dan veya lifandan veya diğer markalardanda cub alsan
    hepsi cin malı, senin için esas olan aldıkdan sonra harciyacağın bakım paraları, düşürdüğünde sağını solunu kırdığında harciyacağın kaporta paraları bence bunu bi öğrenmelisin..
    bende cub la başladım, hatta hiç 0 alma 3 5binde 2. el daha akıllıca olur..

Motosikleti
    2014 ybr esd
    crypton nokta

Motosikleti
    Henüz YOK
    Neo X3İ bayağı pratiklik sunan bir motosiklet tasarımı da diğer cuplardan farklı hemde daha hesaplı ben olsam Neo X3İ seçerdim.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Aslında benimde aklımda tvs var telefon şarj soketi olması benim için çok avantajlı ama tvs motorları çok titriyor diyorlar. Aklımı o biraz karıştırdı.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Crypton varken başka cub alınmaz.
    Honda zaten yanına yaklasılacak makine değil. Tvs kötü değil ama Crypton daha iyi. Zevk meselesi ama bence beyazı

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Henüz kendini kanıtlamamış motorlarla maceraya gerek yok,ileride seni üzebilir
    Kendini kanıtlamış olanlara yönel,10 tllik şarj üniteside kafanı karıştırmasın

Oyunageldim yusuf abi seni zevkle takip ediyorum. Bende senin gibi dağ taş dolaşıcam. Peki sonradan taktıracağım şarj soketi aküyü zorlamaz mı?
    Not:Honda wing go ile yamaha crypton arasındaki 13 cc lik fark motorlu araçlar vergisini ödemeye değer mi?

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    crypton kendini kanıtlamış wing go pek beyenilmedi galiba
    Şarj soketini kullanımına bağlı,zorlayacak birşeyde yok,crypton'a takacağın ile tvs dekinin farklı olacağını sanmam
    Zorlama diyede bir kelime yok zaten,akü bitsede ayak marşı var

Ben olsam vergisine pek takılmazdım,3 yaşını doldurunca vergi dilimi yarıya düşüyor zaten 51 lira galiba senede 100 tl gibi ,3 yaşını dolduruncada yarıya iner
    Sen gözle gör kullanabilirsen bir dene hangisini istersen onu tercik et,için rahat etsin

Ayrıca tvs nin far tasarımı çok aşağıda,anlamadım
    ARçİL bunu beğendi.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    wing go degil de wave 110 olsa al derim wing go zayıf crypton gösterişli al benisi var ve sağlam. 12500 km tık demedi en son 400 km çok sürüşler yaptım dağ orman yolları hiç sıkıntı çekmedim. 112 lira toplam vergisi var ama değer iyki cup almışım.

Keşke sıfır km wave 110i olsa bir an düşünmem onu alırım. Bana beyaz yamaha crypton alma yolu gözüktü.
    Daha şimdiden seneye yazın yapacağım 4000 km gezinin rotasını belirliyorum. Sizce bu kadar uzun bir gezi crypton ile yapılır mı?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Crıpton güzel Motordur yolda bırakmaz
    Sadece şehir içi kullanacak olsan Çin malı da iş görür ana uzun yollarda az güçlü titreşim az olan yamaha işe daha çok yarar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Zamanında çok baktım hepsi aynı halt mondial al geç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)