Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda(yeni) 125E mi yoksa Mondial 125 Drift mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

dostum sen bu bilgi kirliliði yapanlara aldýrma. sýfýr alýrsan sýkýntý olmaz düzgün bakarsan yolda filanda býrakmaz. iyidir
    en azýndan en iyi çinli olabilir. 1 dirft desek 2 extreme max derim

abi bende öyle düşünüyorum 2 3 tanidigimda var drift adam motoruna aşık zaten 0 almayı düşünüyorum ucuz hem bide faha yaşım 17 apaci gibi hızda yapma gibi bi hevesim yok 90 100 hayli hayli yeter daha ilk motorum olucak . driftle başlamak güzel olucak gibime geliyor ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Ben 2012 drift kullandım geçen ay sattım
    2. 3gezi yaptım forumda var düzce çorum
    Birde düzce ankara nevşehir niğde bide dönüş 2 yıl kullandım masraf olarak fren balata yağ bide far ampülü değiştim tek mola 300 km gittim oğlum 14 yaşında ben arka bagaj bide kocaman depo ustu çanta ortalama 80. 90 gittim ama Ankara otoyolda 130 görmüş oğlum meraklı o söyledi az tiyreşim var ama yuksrk devir alın kullanın eşşek gibi motor koltugu rahat değildi kaplatyım hiç yolda kalmadım parasına gore gore iyi 3 gunde sattım drift zorlamassan 80km gibi 100 km2,5lt gibi ben diplersen 3 lt geçiyor kısıtlı butçe ile alınıcak en iyi motor 17 000 km sattım satmadam 50 000. Km binerdim sıkıntı yoktı
    kovboy03 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)