Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran MTR100 Classic

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki 125-7 :)
    S.a abilerim araştırdım ve bir motor buldum bu ilk motorum olucak Allah'ımın izniyle motoran mtr 100 classic mg tipi nasıldır ben sürekli ona iyi davranıcam sıfır aldık gelmesini bekliyoruz sizce nasıldır ve 100 ü geçermi yani kaç yapar bilen varsa söylesin iyi forumlar ...
    Hayatında hiçbişiy takma kafana kasktan başkawiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    niyetin 100'ü geçmek mi?

500 bile yapar sen ne diyosun.

jrbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehliyetimi o motor ile almıştım. Bir çok motorda artçı oldum ancak o kadar kafa savuran motor görmedim ben. Klasik köylü motoru diye tabir edilen bir motor, parçası ucuz, yakıtı iyi, fiyatı çok iyi. Büyükşehirde yaşamayıp, tipe önem vermiyorsan alınır yani.

Motosikleti
    Teşekkür ederim kordinaryus ne demek istiyosun jrbatu büyükşehirde kullanıcam çok sagol yorumun için

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Oğuzhan6435 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a abilerim araştırdım ve bir motor buldum bu ilk motorum olucak Allah'ımın izniyle motoran mtr 100 classic mg tipi nasıldır ben sürekli ona iyi davranıcam sıfır aldık gelmesini bekliyoruz sizce nasıldır ve 100 ü geçermi yani kaç yapar bilen varsa söylesin iyi forumlar ...
    hayırlı uğurlu olsun 125 lik olaydı daha iyi olurdu 100 lük ler 4 vites olması lazım 125 lik lerden biraz daha güçsüz 100 km yi geçmesini boşver keyifle azar azar öğrenmeye bak
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Yorumun için çok teşekkür ederim ehliyeti bende ilk bu motorda alacağım galiba 4 vites evet debriyajlı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)