Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Arkadaş YK100-A Motor Kullananlardan Tavsiyeleri Bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yuki Gusto
    Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir aradan sonra tekrar motor sevdasına düştüm ve gerek buradaki arkadaşların paylaşımları gerekse çevremden edindiğim bilgilerle uygun fiyata yuki motorumu almış bulunuyorum.

İşin kötü tarafı bu motor henüz yeni olduğu için sanırım, pek bir bilgiye ulaşamadım motor hakkında.

Şuan 1.600 Kmyi geçmiş bulunuyorum kendi deneyimlerimi paylaşayım öncelikle. Motor yakıt olarak benim hoşuma gitti 100km de bir depoyu fulluyorum ortalama 1.9 lt - 2.1 lt arası yakıt alıyor. Max hız olarak düz yolda 95km ye çıkıyor ama çok titreme yapıyor. Bin bakımını kendi takıdığım bir motorcuda yaptırdım daha 4 ay oldu motoru alalı ve hiç bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar.

Benim merak ettiğim konu ise motor 1. viteste özellikle çok fazla vuruyor. Yani gaza basınca kafa dikleniyor bırakınca olduğu yere yığılıyor. Bu 4 vites içinde geçerli. Ben 80kilo olan hafif kasasına bağladım ama başka bir sorunda olabilir bilgilerinizi merak ediyorum.

Diğer bir konu ise güzel ve düzenli kullanımda bu motorla kaç km yapma ihtimalim var ortalama.

Şimdiden herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Motorunuz hayırlı olsun ben de yuki kullanıcısıyım motorumdan çok memnunum. Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)