Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 sfc snappy x zor çalışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Henüz yeni olan 550 km de ki motorum snappy antalya tatilim nedeniyle 1 hafta kapalı garajda yattı geldigimde bir çalıştırayım dedim hertür denememe ragmen calısmadı vurdurma vitesteyken iktirtme cikleli ciklesiz 15 dakika sonunda ayak marşıyla hiç durmadan pompalayarak çalıştırabildim bunun nedeni nedir Kurşunsuz 95 oktan opet benzin kullanıyorum acaba su falanmı karıştırıyolar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 100 sfc
    ALAKASI YOK MOTORDA BİŞİ YOK SADECE SOĞUK OLDUĞU İÇİN ÇALIŞMIYOR AYNI MOTOR BENDEDE VAR BENDE YAŞADIM

abaf11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 SFC
    Benzini Shell den farkı gör.Karbüratörün önünde ufak bir vida var,onu hafif gevşeterek yarım veya bir çay bardağı kadar benzin akmasını sağla düzelir.Tekrar diyorum benzini Shell den al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı abaf11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzini Shell den farkı gör.Karbüratörün önünde ufak bir vida var,onu hafif gevşeterek yarım veya bir çay bardağı kadar benzin akmasını sağla düzelir.Tekrar diyorum benzini Shell den al.
    memnun musunuz??

abaf11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 SFC
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun musunuz??
    evet memnunum,kim ne derse desin,bu paraya en mükemmeli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

motor teklemesi ve ilk çalıştırmada zorluk nedeniyle depoyu komple boşaltıp temizledim,depo sonundan jelimsi birşeyler çıktı.Hareket hakindeki tekleme düzeldi ama ilk çalıştırma sıkıntısı devam etti.Bu sefer aküyü söktüm bir dirhem su kalmamış,tekrar suyunu koyup şarza bağladık sorun çözüldü.Sabahları ilkte almasada ikincide muhakkak alıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)