Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peugeot Mobilet

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.
    Bi tanıdıkta Peugeot Mobilet olarak geçiyor sanırım aşağıdaki resimdekine benzeri bir motorsiklet var.
    Modelinden tam emin değilim Peugeot ve kırmızı olduğunu biliyorum sadece 103 - 105 böyle bişey olabilir görmedim daha
    2-3 Yıldır kullanmadığını belirtti. Yaz zamanı mahalle aralarında dolaşmalık motosikleti çıkarmayı düşünüyorum.
    2-3 yıldır kullanılmadığından bazı sorunları oluşmuş olabileceğini düşünmekteyim, kendisi depo küflenmiş olabilir içi boş filan diyor.
    Ne gibi sorunlar olabilir, neler yapılabilir hız vs. fazla düşkün değilim de yine de kendi orjinalindeki hızını yapsın yani kalkıp 20 ile gidecekse binmenin alemi yok

2 Zamanlı motor olduğundan yağlı benzin kullanıyoruz sanırım.

Bu motoru yeniden çalışır hale getirmek için neler gerekir bana ne kadara maliyet açar ?
    Tabi burada motorsiklet kelimesinin hakkını veren motorların arasında elbet sönük kalıyor da çocukluğunda herkes binmiştir herhalde en az bir kere bunlardan birine.
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    walla bi tahmini 100 yıldır yatan beyaz var bizdede. sırf nostalji olsun diye ayağa kaldırasım var benimde :D ama ben ustanın birine vericem yapsın. kendimiz yapmaya kalkarsak uzun sürer gibi geliyor.

2 Yıldır kenarda duruyor diyor. Benzin deposu filan küflenir mi ? Direk benzin koyup çalıştırmayı denesem hatalı mı olur yoksa temizlemem mi gerekiyor önce ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)