Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya cup motora tekerlek tavsiyesi ve hızı arttırma yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya cup 100 ve mondial 125 mh drift
    arkadaşlar asya 100 lük kcup ım var dün arkdaşlarla gezerken viraja girerken motor arkası attı oysa tekerleği alalı dağa 3-4 ay oldu tekerlek o kadar kaliteli bir şey değil köy yollarında çok patlıyo diye dubleks almıştım , tekerlek bitmiş hemen hemen bu kadar zamanda nasıl olur anlamadım bu yüzden bana güzel bir tekerlek tavsiye edin parası önemli değil ama dubleks olsun bide dün arkadaşla iddaaya tutulduk ben geçerim ben geçerim diye ben önde gidiyordum tam tepeye yaklaştık motor sanki kilitlendi 90-100 arası giderken 80 e kadar düştü onun motor mondial 100lük düz yolda beni geçemiyo bayıra yaklaştık mı farkı atıyo anlayamadım gitti yardımlarınızı bekliyorum iyi günler ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Dublekslerin kirası pahalı oluyor, üstelik çatı katı pek büyük olmuyor; bence almışken tripleks al ömür boyu rahat edersin geniş geniş ferah ferah. Bu konuda alioğlu inşaat markasını öneririm

Motosikleti
    araması zor oluyor link atarmısın

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum anlatıgna gore motoru duzde yolu bulunca uzuyor rampada cekış dusuyor,
    sebebı ıse debrıyaj ve baskılarıdır,

onun dısında lastıkler kaydırmadan kolay bıtmez 3..4 ayda senın motora uyumlu lastıkler çin ve korelı oluyor,
    onun dısında daha kalıte ıstersen arastırmalısın daha fazla,,

Motosikleti
    aynen öyle düz yolda affetmio ama bayır yukarı pes ediyo debraj ve baskılara ne gibi değişiklikler yapabilirim net bir bilgi verirmsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)