Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yuki yıldız 130 motor hakkında detaylı bilgi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YUKİ YILDIZ RS130
    arkadaşlar ben 2 aydır cup motor arastrması yapıyorum yuki yıldız 130 arastrdım 1 aydr cok begendım 2 once sıparıs verdım. sevrk sıparıs verdım. severek sıparıs verdım acaba kullanan arkadaslar yada bilen arkadaslardan motorun kalitesi, yakıtı performansı, atikliği vs gbıbı herturlu konuda detaylı bılgı almak istyorum. ilgilenen arkadaslara sımdıden tesekkurler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozcanaykul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canokan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 2 aydır cup motor arastrması yapıyorum yuki yıldız 130 arastrdım 1 aydr cok begendım 2 once sıparıs verdım. sevrk sıparıs verdım. severek sıparıs verdım acaba kullanan arkadaslar yada bilen arkadaslardan motorun kalitesi, yakıtı performansı, atikliği vs gbıbı herturlu konuda detaylı bılgı almak istyorum. ilgilenen arkadaslara sımdıden tesekkurler..
    Arkadaşım ben dediğin model ile aynı olan kral hilal 100 kullanıyorum. Performansından ve yakıtından gayet memnunum. Sağlamlık konusunda seni yeterince tatmin edeceğini düşünüyorum. Kendi kullandığım motor için söylüyorum vibrasyon çok az oldukça seri uzun yola geliyor uzun yolda yormuyor ve vibrasyonu rahatsız edici değil artçı için bişey demiyorum ;) tavsiye olarak ilk aldığında alt sakaldaki 4 vidayı iyice sık yoksa yakın zamanda sakalın bende olduğu gibi ikiye ayrıldığını görebilirsin başka sormak istediğin olursa yardımcı olurum. Birde aküsünde problem var akü şarj problemi var ama yukilerde genel bir problemmiş onu çözemedim. Çözünce onuda paylaşırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)