Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

salkano wolfs mondial drift 125 Mondial 150 Mcx RoadRacer hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    merhaba forumdaşlar sizin değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var yaşım 38 boyum 1.78 kilo 100 motorsiklet tecrübem 1 senelik scooter ve 5000km. vitesli kullanmadım mondial 150 mash sahibiyim istanbul içinde ulaşım ihtiyacımı görüyor fakat uzunyol yapmak istiyorum malum scooter bunun için yapılmamış yaz için antalya ve alanya seyhati yapmayı düşünüyorum sürrat meraklısı değilim sadece motorsikletin sınırlarını öğrenmek için bir kerelik deneme yaparım son hız ve fıren mesafesini öğrenmek için diyeceksinizki honda cbf yamaha ybr al 2. el ben sıfır almak istiyorum malum kıredi kartıyla alacağım ve uzun bir süre binmeyi düşünüyorum mondial in yedek parça sorunu yok istanbul için parçalarının fiyatıda makul 2.el i bile mevcut salkano için parca bulunabilirniği hakkında bilgim yok ama sorunsuz bir motor olduğu hakkında olumlu yorumlar okudum fiyat araştımamda drift için 2600 12 taksit mcx 2900 12 taksit salkano 2600 12 taksit fiyatları bugün başak şehir modi motordan mondial için ve tuzla üçerlerden wolfs için aldım mcx daha hoşuma gidiyor görüntü olarak değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    salcano sayfasını zıyret edın.kullanıcısı olarak 11 bın km yaptım daha arıza yaptıramadım.ama arıza yaptırabılen 1 arkadasımız var.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    pulsar ns200
    teşekkürler salkano 7946 peki uzunyolda salkano 90 100kmh ile uzun süre gidebiliyormu ?

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano sayfasını zıyret edın.kullanıcısı olarak 11 bın km yaptım daha arıza yaptıramadım.ama arıza yaptırabılen 1 arkadasımız var.
    evet benim arıza yaptıran ama en zor şartlarda birazda motora bakmadan kar yağmur demeden 150 kg yük yükleyip hor kullanıyorum. genede f/p si yüksek makinadır salcano.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler salkano 7946 peki uzunyolda salkano 90 100kmh ile uzun süre gidebiliyormu ?
    ben salco mu 28 nısanda alım ve bugun 11bın kusurlerdeyım.8000 km kadarını uzun yolda yaptım.ben bursa karacabeyliyim.karacabeyden hareketle gezılerım su skıldeır.kbey-kandıra mesafe-244km gıdıs. kbey-burhanıye 177km gısı kbey-bodrun 680 km gııdıs.kbey-erdek 50km enaz 5-6 kez.kbey-kırkagac280 km.bodruma gıderken cıkıs noktamla mola verdıgım yer araı 310 km ıdı.zaten bızım motorların maksımum gıderı 90-100 km hzdır.ben gayet memnunum.bu yaz dahada cok gezmek.yollarda ve gonullerde bulusmak uzere.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hocam 38 yaşında 125 lik motosikletle sıcak sulara inmek sizi fazlasıyla yorar diye düşünüyorum.Ruhunuz gençtir ama vücudunuz yarı yolda arıza ışığı vermeye başlar.

Siz isterseniz önceliğinizi konfora verin
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    salcano wolf tabiki
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    wolfte parça sorunu yok. motor aksamı ve pek çok parçası ybr nin birebir aynıdır. uymayanlarda diğer çinlilerle aynıdır.
    ama ybr ile birebir uyan parçalar ybr ile aynı kalitede değil. yansanayisi.
    genede bu ybr motorunun yansanayisi bile gidiyor arkadaş. titreşimsiz. dayanıklı.
    diğer motorlarla ilgili bilgim yok.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 38 yaşında 125 lik motosikletle sıcak sulara inmek sizi fazlasıyla yorar diye düşünüyorum.Ruhunuz gençtir ama vücudunuz yarı yolda arıza ışığı vermeye başlar.

Siz isterseniz önceliğinizi konfora verin
    öncelikle ben motorsiklete bir ulaşım aracı olarak bakıyorum istanbulda motorsiklet trafikten kurtuluş aracı 6 aydır faal kullanıyorum ve kar yağmur fark etmiyor park sorunu yok ve kendi kendime neden daha önce almadım diye söyleniyorum.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Wolf oldukça konforlu ve çok ekonomik. Şimdilik bir problem yaşamıyorum, yeni olmasının payı da var tabii. Fiyatına göre tercih sebebi olabilir.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    öncelikle ben motorsiklete bir ulaşım aracı olarak bakıyorum istanbulda motorsiklet trafikten kurtuluş aracı 6 aydır faal kullanıyorum ve kar yağmur fark etmiyor park sorunu yok ve kendi kendime neden daha önce almadım diye söyleniyorum.
    Bende motosikletimi ulaşım için almıştım.Gerçekten servise göre ekonomik ve daha rahat işlerinizi görebilirsiniz.Trafik buralarda çok sıkıcı olmasada yinede ışıklarda en öne geçebilmek çok farkediyor kanımca.Damacana suyumu bile kendim alıyorum.Market ve pazar alışverişleri elimde tek bir poşet olmadan bitiyor.Keşke daha önce imkanım olsaydı diye her fırsatta söyleniyorum.Ayrıcalık diyebilirim.

Ayrıca saat kaç olursa olsun kapınızın önünde heran size hizmet etmeyi bekleyen bir makinenin verdiği güven tartışılamaz(arabası olan bilir bizim hiç olmadığından)

Temzi hava,iki teker hisleri saymakla bitmez
    Şimdiden hayırlı olsun.
    gursus ve abaf11 bunu beğendiler.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

125 cc'nin performansı kullandığınız scootera göre çok fark etmeyecektir. Uzun yolda scooterla 80 km stabil gidebiliyorsanız,125 cc ile 90 olacaktır bu hız. Fakat yakıtta 0,5-1,0 litre vitesli avantaj sağlar. Ama scooter rahattır,gazı kökleyince tık diye hızlanır,hiç yormaz bence.

Performans tercihiniz olursa da Mc-x iyi iş görür. Özellikle atikliği avantaj. Ama bu 3 modelde f/p göz önünde bulundurulursa çok güzel motosikletler.

Bu arada fiyatları hangi bayiden aldınız,üçerler mi?

Motosikleti
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc'nin performansı kullandığınız scootera göre çok fark etmeyecektir. Uzun yolda scooterla 80 km stabil gidebiliyorsanız,125 cc ile 90 olacaktır bu hız. Fakat yakıtta 0,5-1,0 litre vitesli avantaj sağlar. Ama scooter rahattır,gazı kökleyince tık diye hızlanır,hiç yormaz bence.

Performans tercihiniz olursa da Mc-x iyi iş görür. Özellikle atikliği avantaj. Ama bu 3 modelde f/p göz önünde bulundurulursa çok güzel motosikletler.

üçerlerden başka bi yerden wolf alınır mı uğur
    adamlar piyasanın 500tl altına satıyolar wolfu millet kafasına göre fiyat belirliyor. wolfun fiyatı 2500-2600 tl arasıdır.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

haklısınız scooter şehir içinde tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor 100kmh sorunsuz çıkabiliyor fakat bir tekirdağ a gideyim desem güvenemem tekerlekleri küçük ülkemizin yolları malum çukur dolu mash in gıranaj aksamının dayancağını zannetmiyorum araştırmalarım sonucunda üçerlerden başka uygun fiyata satan bulamadım scooter i satmakta istemiyordum ama zorunlu tırafik sigortasına fahiş miktarda zam yaptılar deyim yerindeyse öpecek adam arıyorlar .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üçerlerden başka bi yerden wolf alınır mı uğur
    adamlar piyasanın 500tl altına satıyolar wolfu millet kafasına göre fiyat belirliyor. wolfun fiyatı 2500-2600 tl arasıdır.
    Haklısın abi,olması gereken fiyat neyse o fiyata veriyorlar,helal olsun adamlara

haklısınız scooter şehir içinde tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor 100kmh sorunsuz çıkabiliyor fakat bir tekirdağ a gideyim desem güvenemem tekerlekleri küçük ülkemizin yolları malum çukur dolu mash in gıranaj aksamının dayancağını zannetmiyorum araştırmalarım sonucunda üçerlerden başka uygun fiyata satan bulamadım scooter i satmakta istemiyordum ama zorunlu tırafik sigortasına fahiş miktarda zam yaptılar deyim yerindeyse öpecek adam arıyorlar .
    Bakımları eksiksizse bence scooter ile de gidilir. Sadece benzinde çok ufak farklılıklar olur. Ama vitesli bir çinli,çinli bir scootera göre,her zaman daha tercih edilebilir bence.

Hakkınızda hayırlısı olsun

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Benimde commuter seçmemdeki en büyük etkenlerden biri tekerlek büyüklüğüdür.Birde bildiğim kadarı ile scoter da direksiyon açısı biraz daha dik olduğundan uzun yolda yoruyor.

Scoterlarda motor ve ağırlığın çoğu arkada olduğundan, buna birde küçük teker eklenince kıç atması kaçınılmaz oluyor.

Viteslilerde ağırlık genelde ortada toplanıyor, Audi R8 hesabı daha dengeli gidiş sağlar diye düşünüyorum

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    salcano wolf (jianshe js125) istanbuldan vana kadar gidersin 85 km ye ayarlarsın gazı
    mondiallere bakma tipi güzel ama
    hiç bi zaman jianshe (ybr) kıyaslanmasına bile karşıyım =)

Motosikleti
    pulsar ns200
    degerli yorum larınız için hepinize teşekkür ederim kısmet mondial drifte oldu bu gün teslim aldım 2.650 tl 12 taksit sürmesi zor vitesli kullanmadığım için kalkışlarda zorlanıyorum ilk gün tabi drifti sürdükten sonra scooter çok dengisizmiş inip binmesi scooter den sonra zor geldi akşama foto larını ekliyeceğim.

Motosikleti
    pulsar ns200
    bir kaç foto demir atımdan [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Motosikleti
    kazasız belasız kullan inşallah coşkun kardeşim. tadını alıncada vitesliyi bırakamazsın. torklu ve gösterişli bir makina almışsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)